TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

Top Channel - 10.08.2018

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura e “Zogut” për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme.

E rëndë në Milot, mbytet një fëmijë në lum

LajmiFundit - 10.08.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Milot. Një fëmijë 14 vjeç është mbytur duke u larë në lumin e ‘Fanit’. Ai ishte me shokët e tij ku ka ndodhur edhe tragjedia.

Mbytet në lumin Mat 14 vjeçari, gjendet një ditë më pas

ABC News - 10.08.2018

Hedhja nga “Ura e Zogut” për t’u larë në lumin e Matit ka rezultuar fatale për një 14 vjeçar i cili ka humbur jetën. Teksa po lahej me shokët e tij në Milot të Kurbinit adoleshenti është zhdukur për ...

Po lahej në lumë me shokët, humb jetën 14-vjeçari nga Miloti

Botasot - 10.08.2018

Një 14-vjeçar ka humbur jetën gjatë ditës së djeshme teksa po lahej lumin Mat pranë vendit të quajtur "Ura e Zogut". Trupi i pajetë i të miturit nga Miloti u gjet pas kërkimeve të familjarëve dhe të ...

Lahej me shokët, 14-vjeçari mbytet në lumin Mat

Botasot - 10.08.2018

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur teksa lahej me miqtë e tij në lumë, në Milot. Trupi i pajetë i djalit u gjet gjatë ditës së sotme, pas kërkimeve të kryera nga policia dhe familjarë të ...

Lahej me shokët, 14-vjeçari mbytet në lumin Mat

Gazeta Express - 10.08.2018

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur teksa lahej me miqtë e tij në lumë, në ...

Po lahej në lumë me shokët, mbytet 14-vjeçari në Milot

Java News - 10.08.2018

Një 14-vjeçar ka humbur jetën ditën e djeshmë, pasi është mbytur në lumin Mat teksa lahej me shokët. 14-vjeçari kishte shkuar së bashku me shokët e tij në vendin e quajtur “Ura E Zogut”, por nuk ka ...

Milot: Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

Mapo - 10.08.2018

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura e “Zogut” për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme.

Mbytet në lumë një fëmijë, gjendet pas disa orësh kërkime

SOT - 10.08.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Milot. Një fëmijë 14 vjeç është mbytur duke u larë në lumë. Ai ishte me shokët e tij ku ka ndodhur edhe tragjedia.

14-vjeçari mbytet në lumin Mat

Durres Lajm - 10.08.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në vendin e quajtur “Ura e Zogut” pasi një i ri 14-vjeçar është mbytur teksa lahej në lumin Mat. 14-vjeçari kishte shkuar së bashku me shokët e tij në vendin e ...

Humb jetën 14 vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

Koha.net - 10.08.2018

Një 14 vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura e “Zogut” për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme.

Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

Lajmi.net - 10.08.2018

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme.

Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

Zeri - 10.08.2018

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme.

Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

Portalb - 10.08.2018

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme.