TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bale rikthehet në Premierligë, në janar?

Lajmi.net - 20.09.2019

Anësori i Real Madrid, nuk është shumë i pëlqyer në skuadër, sidomos jo nga trajneri Zinedine Zidane, i cili gjatë verës i kërkoi të gjej skuadër. Sipas raportimeve të ‘Don Balon’, Bale është i hapur ...

Veprimi i çuditshëm i Gareth Bale, a bëri gabim Madridi që nuk e shiti?

Gazeta Express - 20.09.2019

Bale vazhdon të jetë pjesë e Realit, por a e ndjen tani me të vërtetë fanellën e Madridit pas asaj që ndodhi gjatë verës? Ai e ka pranuar se nuk është i lumtur… Një video e publikuar në rrjetet ...

Bale refuzoi të mbajë stemën e Real Madridit gjatë fotos së ekipit para sfidës ndaj PSG-së

Telegrafi - 20.09.2019

Gareth Bale pati një situatë të vështirë me shokët e tij të skuadrës së Real Madridit, pasi ai refuzoi të mbajë stemën e Los Blancos në foton para ndeshjes së ekipit ndaj Paris Saint-Germain në Ligën ...

Bale bën veprimin anormal, refuzon flamurin e Realit (VIDEO)

Albeu.com - 20.09.2019

Bale vijontë jetë pjesë e Realit, por me sa duket ai nuk e dashuron këtë fanellë. Një video e publikuar në rrjetet sociale, shfaq Gareth Bale dhe Raphael Varane duke komunikuar vetëm me gjeste.

Veprimi i çuditshëm i Gareth Bale, a bëri gabim Madridi që nuk e shiti?

Tetova Sot - 20.09.2019

Bale vazhdon të jetë pjesë e Realit, por a e ndjen tani me të vërtetë fanellën e Madridit pas asaj që ndodhi gjatë verës? Ai e ka pranuar se nuk është i lumtur… Një video e publikuar në rrjetet ...