TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Përplasën për vdekje babë e bijë, arrestohet ish-kryetari i Komunës i denoncuar për favore seksuale (EMRI+FOTO)

SOT - 08.11.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës ku dy persona kanë humbur jetën.Atë e bijë ishin duke ecur në trotuarin e qytetit kur dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ...

Aksidenti tragjik në Korçë, policia jep detajet

LajmiFundit - 08.11.2018

Të tjera detaje janë publikuar në lidhje me aksidentin tragjik, që ndodhi mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Korçës. Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të ...

Shoferi që shtypi babë e bijë, drejtor në Bashkinë e Korçës (FOTO)

Tetova Sot - 08.11.2018

Njëri nga shoferët që shkaktoi tragjedinë në familjen Hoxha në Korçë ku humbi jetën kryefamiljari Sokoli dhe vajza 6-vjeçare, mban një post drejtues në bashkinë e qytetit juglindor.

Shoferi që shtypi babë e bijë, drejtor në Bashkinë e Korçës

Gazeta Express - 08.11.2018

Njëri nga shoferët që shkaktoi tragjedinë në familjen Hoxha në Korçë ku humbi jetën kryefamiljari Sokoli dhe vajza 6-vjeçare, mban një post drejtues në bashkinë e qytetit ...

Vdesin tragjikisht babai dhe vajza 6 vjeçare në Korçë, makina i përplasi në trotuar

Botasot - 08.11.2018

Dy persona përkatësisht baba dhe bijë, kanë gjetur vdekjen në unazën e qytetit të Korçës. Viktimat janë Sokol Hoxhallari, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare.

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë

Top Channel - 08.11.2018

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë ...

Aksident i rëndë në Korçë, ndërrojnë jetë 2 persona

SOT - 08.11.2018

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në qytetin e Korçës.Si pasojë e incidentit kanë humbur jetën 2 persona.Paraprakisht dyshohet se një burrë dhe një vajzë kanë ndërruar jetë.

Aksident i rëndë në Korçë, dy persona pa jetë

LajmiFundit - 08.11.2018

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në Korçë. Për pasojë, nga të dhënat paraprake mësohet se kanë vdekur dy persona. Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit.

Aksident i rëndë në Korçë, dy të vdekur

Top Channel - 08.11.2018

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë ...

Aksident i rëndë, humbin jetën dy persona, plagoset një tjetër

LajmiFundit - 08.11.2018

Një aksident tragjik ka ndoshur mbrëmjen e sotme në Korçë, ku si pasojë e përplasjes së dy automjeteve kanë humbur jetën dy persona dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Aksident në Korçë, ndërrojnë jetë 2 persona

SOT - 08.11.2018

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Si pasojë e incidentit kanë humbur jetën 2 ...

Korçë/ Babai dhe e bija 6 vjeçe përplasen për vdekje në trotuar

Mapo - 08.11.2018

Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë ka siguruar për “ BalkanWeb” gazetarja Lorena Kodra . Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në ...

Babë e bijë shqiptarë përplasen për vdekje teksa ecnin në trotuar

Zeri - 08.11.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë humbur jetën. Ata janë babë e bijë. Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha.

TRAGJIKE në Korçë, shtypen për vdekje nga makinat babai dhe vajza 6-vjeçare

Gazeta Express - 08.11.2018

Një aksident tragjik ndodhi në qytetin e Korçës ku humbën jetën babai dhe vajza e tij 6-vjeçe, teksa ecnin në ...

TRAGJIKE në Korçë, shtypen për vdekje nga makinat babai dhe vajza 6-vjeçare

Tetova Sot - 08.11.2018

Një aksident tragjik ndodhi në qytetin e Korçës ku humbën jetën babai dhe vajza e tij 6-vjeçe, teksa ecnin në rrugë. Ata u përplasën për vdekje nga një automjet.

EMRAT/ Aksidenti tragjik në Korçë, humb jetën babai me vajzën mitur

Java News - 08.11.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë humbur jetën pasi janë përplasur nga një makinë në zonën e unazës së qytetit. Dy këmbësorë, babë e bijë, kanë humbur jetën pasi ...

DETAJET/ Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë, po ecnin në trotuar

Java News - 08.11.2018

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja janë ende të paqarta, ndërsa konfirmohen dy persona të vdekur.

Aksident i rëndë në Korçë me dy të vdekur, rrethanat ende të paqarta

Java News - 08.11.2018

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja janë ende të paqarta, ndërsa konfirmohen dy persona të vdekur.

Shoferi që shtypi babë e bijë, drejtor në bashki

Durres Lajm - 08.11.2018

Përplasen dy automjete, dyshohet për dy të vdekur Njëri nga shoferët që shkaktoi tragjedinë në familjen Hoxha në Korçë ku humbi jetën kryefamiljari Sokoli dhe vajza 6-vjeçare, mban një post drejtues ...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë

Lajmi.net - 08.11.2018

At e bijë kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur në unazën e qytetit të Korçës. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, kurse njëra prej makinave goditi babain dhe vajzën që po ...

Detajet e para nga aksidenti tragjik në Korçë, ja kush janë babë e bijë që humbën jetën

LajmiFundit - 08.11.2018

Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur.

Korçë/ Aksident i rëndë automobilistik. Dy viktima, një i plagosur

Mapo - 08.11.2018

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë ...

Përplasen dy automjete, dyshohet për dy të vdekur

Durres Lajm - 08.11.2018

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në unazën e qytetit të Korçës, duke lënë pas dy persona të vdekur. Paraprakisht dyshohet se një burrë dhe një vajzë kanë ndërruar jetë.

Aksidenti tragjik në Korçë/ Dalin detaje të frikshme, ja si u përplasën për vdekje babë e bijë në trotuar

SOT - 08.11.2018

Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur.

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë që ishin duke ecur në trotuar

Gazeta Tema - 08.11.2018

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë ...

Vdes babai dhe vajza e mitur: Shkaktari i aksidentit, ish-kryetari i komunës

Mapo - 08.11.2018

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë ...