TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Oliver Giroud i rikthen buzëqeshjen Antonio Contes?

Top Channel - 08.11.2019

Ekipi po vuan mungesën e alternativave, Antonio Conte e ka shfaqur disa herë zhgënjimin e tij për mungesat në organikë, drejtuesit janë gati të veprojnë që të kënaqin dëshirat e trajnerit.

Interi nis kontaktet me Chelsea, Conte gati të marrë një tjetër përforcim nga Premier League!

Botasot - 08.11.2019

Interi nuk kërkon të humbasë kohë dhe ka nisur punën që tani për objektivat e merkatos së janarit. Një nga emrat e preferuar nga trajneri Conte është Olivier Giroud, me francezin që nuk është i ...

Inter transferon falas yllin e Chelsea

Lajmi.net - 08.11.2019

Ylli francez ka humbur minutat në fushë që kur Frank Lampard ka marrë drejtimin e Chelsea. Sipas ‘Le Figaro’, 33 vjeçari francez është subjekt interesimi nga skuadra e Interit, përcjell lajmi.net.

Oliver Giroud, “dhurata” e parë për Conten në janar

SuperSport - 08.11.2019

Fjalët e rënda të trajnerit Antonio Conte se skuadrës i duhen përforcime nuk kanë rënë në vesh të shurdhët, pasi drejtuesit e klubit ziklatër kanë nisur menjëherë nga puna për merkaton e Janarit.

Alarmi i Contes, Marota vihet në lëvizje, projektohet merkato, objektivi kryesor një kampion bote

BalkanWeb - 08.11.2019

Nuk kanë rënë në “vesh të shurdhët” fjalë e thënë nga Antonio Conte pas humbjes më përmbysje që pësoi kundër B.Dortmund. Drejtuesit e klubit ziklatër janë vënë menjëherë në lëvizje për të gjetur ...

Zbulohet lista e lojtarëve që Interi do t’i transferojë në janar

Gazeta Express - 08.11.2019

Interi raportohet se do të tentojë t’i transferojë Olivier Giroudin, Dejan Kulusevskin dhe Matteo Darmian gjatë afatit kalimtar të janarit, ndërsa një transferim për Arturo Vidalin duket me më pak ...

Inter tenton ta transferojë sulmuesin e Chelseas

Botasot - 08.11.2019

Inter është duke tentuar që ta përforcojë edhe më shumë repartin e sulmit. Trajneri Antonio Conte pas humbjes nga Dortmundi, ka shfaqur shenja pakënaqësia për fondin e lojtarëve që ka në dispozicion ...

Giroud drejt largimit, e ardhmja e tij mes Anglisë, Spanjës dhe Italisë

Telegrafi - 08.11.2019

Olivier Giroud duket se do të largohet përfundimisht nga Chelsea gjatë afatit kalimtar të janarit. Sulmuesi francez nuk është fare në planet e trajnerit Frank Lampard që thuajse nuk e aktivizon në ...

Inter/ Dy objektiva në janar për të plotësuar dëshirat e Antonio Conte-s

Top Channel - 07.11.2019

Antonio Conte nuk është aspak i kënaqur me kontingjentin e lojtarëve që ka në dispozicion. Këtë gjë tekniku e ka shprehur edhe në deklaratat për shtyp në ndeshjet e fundit.

Chelsea gati t’i shesë tre lojtarë gjatë janarit

Lajmi.net - 07.11.2019

Sipas medieve angleze, Giroud, Pedro dhe Marcos Alonso do të shiten gjatë janarit, pasi nuk kanë vend në skuadër. Giroud dhe Pedro iu përfundon kontrata në fund të sezonit dhe në mënyrë që të mos ...

Tre futbollistë do të largohen nga Chelsea në janar

Koha.net - 07.11.2019

Sulmuesit Olivier Giroud e Pedro dhe mbrojtësi i krahut, Marcos Alonso do të largohen nga skuadra e Chelseat gjatë afatit kalimtar të janarit, ka njoftuar të enjten e përditshmja britanike “Daily ...

Chelsea dëshiron t’i shesë tre yje në janar

Telegrafi - 07.11.2019

Klubi anglez, Chelsea është i gatshëm të shesë tre lojtarë të mëdhenj në afatin kalimtar të janarit. Sipas mediumit britanik The Telegraph , Olivier Giroud, Pedro dhe Marcos Alonso, janë tre lojtarët ...

Zbulohet lista e lojtarëve që Interi do t’i transferojë në janar

Zhurnal - 08.11.2019

Interi raportohet se do të tentojë t’i transferojë Olivier Giroudin, Dejan Kulusevskin dhe Matteo Darmian gjatë afatit kalimtar të janarit, ndërsa një transferim për Arturo Vidalin duket me më pak ...

Alarmi i Contes, Marota vihet në lëvizje, projektohet merkato, objektivi kryesor një kampion bote

Durres Lajm - 08.11.2019

Nuk kanë rënë në “vesh të shurdhët” fjalë e thënë nga Antonio Conte pas humbjes më përmbysje që pësoi kundër B.Dortmund. Drejtuesit e klubit ziklatër janë vënë menjëherë në lëvizje për të gjetur ...