TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Leonora Poloska rrëfen historinë e njohjes me Andin Randobravën

Lajmi.net - 08.11.2019

Leonora Poloska ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka pak javë që është rikthyer në skenën muzikore me një projekt të ri, pas rreth ...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi sapo e publikuan këngën e tyre

InfoKosova - 08.11.2019

Dy klëngëtarët tanë Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar këngën e tyre. Kënga është bërë për fundvit dhe është rexhistruar për një emision televiziv.

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikojnë këngën e re “Simpatia e shkolles”

Telegrafi - 08.11.2019

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Simpatia e shkolles” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Botasot - 08.11.2019

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikort.

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Alb Portali - 08.11.2019

Burimi: “Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur.

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tënde, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim

Zhurnal - 08.11.2019

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të ...

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje me një postim plot ndjenja

Lajmi.net - 08.11.2019

Leonora Jakupi para pak minutave shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të uruar nënën e saj për ditëlindje, shkruan lajmi.net. Ajo ndau një fotografi të ëmës në Instagram ku shkroi: “O Nënë, o ...

E akuzojnë për operacioni plastike, Leonora tregon sekretin: Të siguroj me jetë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike.

Leonora Jakupi reagon pasi e pyesin a ke operacione plastike

Lajmi.net - 07.11.2019

Këngëtarja Leonora Jakupi ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale më shumë se kurrë më parë, shkruan lajmi.net. Ajo po publikon foto të ndryshme pranë të cilave merr komplimente të shumta nga ...

Reagimi i Leonora Jakupit kur pyetet për ndërhyrjet kirurgjike

Telegrafi - 07.11.2019

Ajo është njëra nga artistet më të dashura për publikun, gjersa me zërin e veçantë ka arritur të rrëmbejë një numër të madh të fansave. Bëhet fjalë për këngëtaren nga Drenica, Leonora Jakupi, e cila ...

“Simpatia e Shkollës”

Ina - 07.11.2019

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu të premten do të lansojnë këngën e re me titull “Simpatia e Shkollës”. “Simpatia e shkolles” eshte kenga me e re te cilen do ta publikojme diten e premte ora 18:00 ...

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu sjellin të premten duetin “Simpatia e shkollës”

Telegrafi - 06.11.2019

Këngëtarët e njohur të skenës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi, janë bërë bashkë për një duet. “Simpatia e shkollës” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të publikohet të premten, në ora ...

Leonora tregon se si quhet kënga e saj e re me Sabri Fejzullahun

Gazeta Express - 06.11.2019

Këngëtarja Leonora Jakupi ka paralajmëruar që disa ditë se do të kthehet me një këngë të re E për këtë sonte këngëtarja ka treguar më shumë për këngën dhe a do të jetë ajo e vetme që do ta këndojë ...

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu reagon Leonora

Zeri - 06.11.2019

Leonora Jakupi, mbetet ikonë e bukurisë. Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave.

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu këtë ditë e publikojnë këngën e tyre të shumë përfolur

InfoKosova - 06.11.2019

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu kanë paralajmëruar këng Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore.

“Simpatia e shkollës” titullohet bashkëpunimi në mes të Sabri Fejzullahut dhe Leonora Jakupit

Alb Portali - 06.11.2019

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi po vijnë me bashkëpunim. Këngëtarja Leonora Jakupi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ka njoftuar se kënga e saj e re është në bashkëpunim me ...

Leonora tregon se si quhet kënga e saj e re me Sabri Fejzullahun

Botasot - 07.11.2019

Këngëtarja Leonora Jakupi ka paralajmëruar që disa ditë se do të kthehet me një këngë të re E për këtë sonte këngëtarja ka treguar më shumë për këngën dhe a do të jetë ajo e vetme që do ta këndojë ...

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu reagon Leonora

Botasot - 07.11.2019

Leonora Jakupi, mbetet ikonë e bukurisë. Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave.

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu reagon Leonora

Zhurnal - 07.11.2019

Leonora Jakupi, mbetet ikonë e bukurisë. Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave.

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu sjellin të premten bashkëpunimin e ri

Alsat - 07.11.2019

Këngëtarët e njohur të skenës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi, janë bërë bashkë për një duet. “Simpatia e shkollës” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të publikohet të premten, në ora ...

‘Të siguroj me jetë’, kështu i përgjigjet Leonora Jakupi pyetjes se a ka bërë ndërhyrje në fytyrë

Gazeta Express - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njihet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike.

FOTO/ E akuzojnë për operacioni plastike Leonora Jakupi tregon sekretin e ndryshimit

Tetova Sot - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike.

Kjo është data kur publikohet kënga e Sabri Fejzullahut me Leonora Jakupin

Zhurnal - 07.11.2019

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja ...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Lajmi.net - 08.11.2019

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull “Simpatia e shkollës”, të cilën e sjellin me plot ...