TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Real Madrid, Marcelo rinovon deri në 2022

SuperSport - 13.09.2017

Reali i Madridit rinovon kontratën e 29 vjecarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë mënyrë klubi madrilen blindon kapitenin e dytë të ekipit dhe një prej lojtarëve më të ...

Zyrtare, Marcelo rinovon deri në vitin 2022

Lajm - 13.09.2017

Mbrojtësi i majtë i Real Madrid Marcelo ka pranuar të rinovojë kontratën e tij me klubin deri në vitin 2022, këtë e ka konfirmuar vetë Real në faqen zyrtare.

ZYRTARE: La Liga vendos për dënimin e Marcelos

Lajmi.net - 13.09.2017

. Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mo lojë. Reprezentuesi brazilian është suspenduar pasi e ka shqelmuar në shpinë lojtarin e ...

ZYRTARE: Marcelo nënshkruan me klubin e madh nga Liga e Kampionëve (FOTO)

Lajmi.net - 13.09.2017

. Real Madrid ka zyrtarizuar arritjen e marrëveshjes për vazhdimin e kontratës me mbrojtësin Marcelo. Ylli brazilian ishte i lidhur me klubin deri më 30 qershor 2020, kurse tani ka konfirmuar të ...

Zyrtare: Marcelo te Real Madridi deri në vitin 2022

Telegrafi - 13.09.2017

Marcelo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin nga viti 2020 në vitin 2022. Los Blancos e kanë konfirmuar vazhdimin e kontratës me lojtarin në një deklaratë për media.

Marcelo dënohet me dy ndeshje moslojë shkaku i kartonit të kuq

Telegrafi - 13.09.2017

Federata spanjolle e ka dënuar Marcelon me dy ndeshej moslojë për shkak që e ka goditur me shqelm lojtarin e Leventes në barazimin 1-1. Ai u largua nga loja me kartonë të kuq pasi që e kishte goditur ...

Marcelo vazhdon kontratën me Realin

Koha.net - 13.09.2017

Mbrojtësi i krahut të majtë, Marcelo, ka vazhduar kontratën e tij me Real Madridin. Klubi spanjoll njofton se braziliani ka nënshkruar kontratën e re, e cila skadon në verën e vitit ...

Marcelos i konfirmohet suspendimi, ja sa ndeshje do të mungojë

Gazeta Express - 13.09.2017

Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mos ...

Marcelo rinovon deri në 2022

Albeu.com - 13.09.2017

Reali i Madridit rinovon kontratën e 29 vjecarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë mënyrë klubi madrilen blindon kapitenin e dytë të ekipit dhe një prej lojtarëve më të ...

Zyrtare, La Liga vendos për dënimin e Marcelos

Alb Portali - 13.09.2017

Lajm i keq për Real Madridin dhe mbrojtësin Marcelo. Komisioni Disiplinor i Ligës Spanjolle e ka suspenduar mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, me dy ndeshje mo lojë.

Zyrtare: Marcelo te Real Madridi deri në vitin 2022

Almakos - 13.09.2017

Marcelo e ka vazhduar kontratën me Real Madridin nga viti 2020 në vitin 2022. Los Blancos e kanë konfirmuar vazhdimin e kontratës me lojtarin me një komunikatë për media.

Marcelo dënohet me dy ndeshje moslojë shkaku i kartonit të kuq

Almakos - 13.09.2017

Federata spanjolle e ka dënuar Marcelon me dy ndeshej moslojë për shkak që e ka goditur me shqelm lojtarin e Leventes në barazimin 1-1. Ai u largua nga loja me kartonë të kuq pasi që e kishte goditur ...

Federata spanjolle nuk ndalet me Ronaldon, pezullon edhe Marcelon me shumë ndeshje

Albeu.com - 12.09.2017

Piker e lëna në Bernabeu nuk ishin e vetmja e keqe për Realin e Madridit ndaj Levantes. Por kartoni i kuq i Marcelo është kthyer në një Ronaldo të dytë.