TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Jamie Vardy – Manchester United, ky është lajmi i fundit

Lajmi.net - 13.01.2018

Interesimi i Manchester Unitedit për sulmuesin e Leicester Cityt, Jamie Vardy, është “ftohur”. Sulmuesi anglez me shumë gjasë do të mbetet te Leicester City edhe në pjesën e mbetur të sezonit.

Arsenali kërkon Martialin në këmbim të Sanchezit

Telegrafi - 13.01.2018

Arsenali dëshiron sulmuesin e Manchester Unitedit, francez Anthony Martial në këmbim të kilianit Alexis Sanchez. Sulmuesi kilian është në vitin e fundit të kontratës së tij me Arsenalin dhe i kanë ...

Wenger thotë se nuk ka luftë ofertash mes Man City e Man United për Sanchez

Gazeta Express - 13.01.2018

​Man United apo Man City, ku do të jetë fati i ...

Ndërhyri United, City gati të heqë dorë nga Alexis Sanchez

SuperSport - 12.01.2018

Nga Anglia vjen lajmi sensacional se Manchester City është gati të heqë dorë përfundimisht nga blerja e Alexis Sanchez, pasi Arsenali nuk ka pranuar 20 milionë stërlina të ofruara nga “Citizens”.

Conte qetëson Unitedin e Cityn për Sanchezin

Gazeta Express - 12.01.2018

E ardhmja e sulmuesit të Arsenalit vazhdon të jetë e pazgjidhur. Conte nuk ka asnjë dyshim se kiliani do të luajë për një “klub ...

LAJMI I FUNDIT: Dështon transferimi i Sanchezit te Manchester City

Lajmi.net - 12.01.2018

. Transferimi i Alexis Sanchez te Manchester City ka dështuar. Alexis Sanchez me shumë gjasë do të mbetet te Arsenali, së paku deri në përfundim të sezonit.

Conte: E doja Sanchezin te Juventusi

Telegrafi - 12.01.2018

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte, ka thënë se e ka kërkuar Alexis Sanchezin te Juventusi kur ishte lojtar i Udineses. Arsenali mund të mbetet pa Alexisin pasi ky i fundit mbete pa kontratë në fund ...

Arsenali kërkon Martialin në këmbim të Sanchezit

Almakos - 13.01.2018

Arsenali dëshiron sulmuesin e Manchester Unitedit, francez Anthony Martial në këmbim të kilianit Alexis Sanchez. Sulmuesi kilian është në vitin e fundit të kontratës së tij me Arsenalin dhe i kanë ...

Sanchez – Chelsea, Conte zbulon gjithçka

Lajmi.net - 12.01.2018

. Antonio Conte ka pranuar se ka admirim të madh për sulmuesin e Arsenalit, Alexis Sanchez, por ka përgënjeshtruar gjitha spekulimet që e lidhin kilianin me një kalim te Chelsea.

Vardy ndahet nga Leicester City, befason tifozët me klubin e ri

Lajmi.net - 12.01.2018

Jamie Vardy te një nga klubet më të pasura në botë. Man Utd ka një alternativë të re për sulm, në rast të largimit të Zlatan Ibrahimovic. “The Sun” shkruan se Jose Mourinho kërkon yllin e Leicester ...

Sanchez refuzon Cityn, preferon kalimin te Utd

Sportisot - 12.01.2018

Nga Anglia vjen lajmi sensacional se Manchester City është gati të heqë dorë përfundimisht nga blerja e Alexis Sanchez, pasi Arsenali nuk ka pranuar 20 milionë stërlina të ofruara nga “Citizens”.

Tre emra të mëdhenj për fazën e sulmit të Manchester United

Lajmi.net - 11.01.2018

Manchester United po kërkon të sjellë një emër të madh për fazën e sulmit këtë afat kalimtar. Gjatë ditës së sotme ka pasur raportime të medieve në Angli se ‘Djajtë e Kuq’ në momentet e fundit kanë ...

City ka një konkurrent të fortë për sulmuesin e Arsenal/ United ofertë për Sanchez

LajmiFundit - 11.01.2018

Manchester United ka bërë një ofertë për marrë Alexis Sanchez nga Arsenal teksa Jose Mourinho tenton të mundë konkurrencën e Manchester City-t për shërbimet e sulmuesit kilian.

Transferimi i Sanchez, Mourinho sfidon Guardiolën

SuperSport - 11.01.2018

Transferimi i Alexis Sanchez te Manchester City ishte thuajse i kryer për shumën e 25 milionë eurove, por Jose Mourinho ka menduar t’ia bëjë malore rivalit të tij.

United rivalizon Cityn, ofron Mkhitaryanin dhe 28 milionë euro për Sanchezin

Telegrafi - 11.01.2018

Manchester United ka kontaktuar me lojtarin e rebeluar të Arsenalit Alexis Sanchez. Ky i fundit dukej se do të shkonte te Manchester City këtë muaj ose gjatë verës si lojtar i lirë.

Conte: E doja Sanchezin te Juventusi

Almakos - 12.01.2018

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte, ka thënë se e ka kërkuar Alexis Sanchezin te Juventusi kur ishte lojtar i Udineses. Arsenali mund të mbetet pa Alexisin pasi ky i fundit mbete pa kontratë në fund ...

Transferimi i Sanchez, Mourinho sfidon Guardiolën

Gazeta Tema - 12.01.2018

Transferimi i Alexis Sanchez te Manchester City ishte thuajse i kryer për shumën e 25 milionë eurove, por Jose Mourinho ka menduar t’ia bëjë malore rivalit të tij.

United rivalizon Cityn, ofron Mkhitaryanin dhe 28 milionë euro për Sanchezin

Almakos - 11.01.2018

Manchester United ka kontaktuar me lojtarin e rebeluar të Arsenalit Alexis Sanchez. Ky i fundit dukej se do të shkonte te Manchester City këtë muaj ose gjatë verës si lojtar i lirë.