TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Çfarë ka dashur të thotë deputeti? CV-ja skandaloze që po komentohet në rrjetet sociale

Portalb - 11.09.2019

Niveli i deputetëve në Parlamentin e Shqipërisë mund të kuptohet farë mirë edhe pa i dëgjuar teksa flasin në foltore, por vetëm duke lexuar jetëshkrimin (cv) e tyre.

CV-ja skandaloze: Zbulohet deputeti që la nam me vetëdeklarimin

Botasot - 11.09.2019

CV-ja e një deputeti të ri të Kuvendit të Shqipërisë është bërë objekt gallatë në rrjetet sociale. Në pjesën e eksperiencës së punës dhe angazhimit të mëparshëm ai shkruan se ka patur “eksperiencë ...

CV-ja skandaloze/ Kush është deputeti i dënuar edhe nga gjykata e Durrësit (FOTO)

Durres Lajm - 11.09.2019

Zbulohet identiteti i deputetit të Kuvendit të Shqipërisë, CV-ja e të cilit po bën xhiron e rrjetit për shkak të “eksperiencave” dhe “aktiviteteve” të tij “kombëtare, mbarëkombëtare dhe ...

CV-ja skandaloze: Zbulohet deputeti që la nam me vetëdeklarimin (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

CV-ja e një deputeti të ri të Kuvendit të Shqipërisë është bërë objekt gallatë në rrjetet sociale. Në pjesën e eksperiencës së punës dhe angazhimit të mëparshëm ai shkruan se ka patur "eksperiencë ...

Çfarë ka dashur të thotë deputeti? CV-ja skandaloze që po komentohet në rrjetet sociale

Top Channel - 11.09.2019

Niveli i deputetëve në Parlamentin e Shqipërisë mund të kuptohet farë mirë edhe pa i dëgjuar teksa flasin në foltore, por vetëm duke lexuar jetëshkrimin (cv) e tyre.

“Mjafton edhe një detaj për t’i thënë të gjitha”, ISP nxjerr RAPORTIN për deputetët ‘e rinj’ të opozitës që të lë pa ...

SOT - 11.09.2019

Deputetët “e rinj” që morën mandatet në pranverën e vitit 2019, sipas raportit që ka nxjerrë ISP nuk ishin në nivelin e duhur, madje shkon deri në një mungesë të theksuar të profesionalizmit të ...

Zbulohet CV-ja e çuditshme e deputetit: Pa koment!

Gazeta Tema - 11.09.2019

Nga Afrim Krasniqi Deputetët “e rinj” që morën mandatet në pranverën e vitit 2019 do të mbeten rast studimor për natyrën unike të krizës, zëvendësimit dhe impaktin në parlament dhe në politikë.