TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sali Berisha thirret të dëshmojë në gjyqin ndaj Emiljano Shullazit

LajmiFundit - 13.02.2018

Ish kryeministri Sali Berisha është thirrur të dëshmojë në Gjykatën e Krimeve të Rënda në procesin gjyqësor kundër Emiljano Shullazit. Përveç Berishës pritet të dëshmojë edhe ish Drejtori i ...

Berisha thirret të dëshmojë në gjyqin ndaj Emiljano Shullazit

SOT - 13.02.2018

Ish- kryeministri Sali Berisha është thirrur të dëshmojë në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Mësohet se Berisha është thirrur të dëshmojë në gjyqin që mbahet kundër Emiljano Shullazit.Përveç Berishës do ...

Çështja Shullazi, Krimet e Rënda thërrasin ish-kryeministrin Berisha si dëshmitar

Java News - 13.02.2018

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha, ish-drejtori i Përgjithshëm i Krimeve të Rënda dhe Krimit të Organizuar në policinë e Shtetit Ardian Çipa dhe shtetasja Marsida Musai, e cila rezulton të jetë ...

Sali Berisha thirret të dëshmojë në gjyqin ndaj Emiljano Shullazit

Gazeta Express - 13.02.2018

Ish- kryeministri Sali Berisha është thirrur të dëshmojë në Gjykatën e Krimeve të ...

Sali Berisha do japë llogari sërish para drejtësisë, “Krimet” e thërrasin të dëshmojë në gjyqin e Shullazit

Gazeta Tema - 13.02.2018

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha, ish-drejtori i Përgjithshëm i Krimeve të Rënda dhe Krimit të Organizuar në policinë e Shtetit Ardian Çipa dhe shtetasja Marsida Musai, do të dëshmojnë në ...

Gjyqi kundër Shullazit, Krimet e Rënda thërrasin Berishën për të dëshmuar

Durres Lajm - 13.02.2018

Ish-kryeministri Sali Berisha pritet që në seancat e ardhme, në gjyqin kundër Emiliono Shullazit. Po ashtu në këtë gjyq pritet të japin dëshminë e tyre dhe Ardian Çipa dhe Marsida Musai.

Gjyqi i Emiljano Shullazit, Krimet e Rënda thërrasin dëshmitar Sali Berishën

LajmiFundit - 13.02.2018

Gjykata për Krimet e Rënda thërret ish kryeministrin Sali Berisha dëshmitar në gjyqin ndaj Emiljano Shullazit. Kërkesa ka ardhur nga avokatët e Shullazit të cilët po ashtu kërkuan edhe dëshmitë e ...

Berisha thirret nga Krimet e Rënda për të dëshmuar në gjyqin Shullazi

Albeu.com - 13.02.2018

Tashmë prej disa javësh ka nisur gjyqi kundër Emiljano Shullazit në Gjykatën e Krimeve të Rënda . Avokatët kanë kundërshtuar provat e paraqitura nga prokuroria dhe kanë kërkuar që ato t'i nënshtrohen ...

Avokati i “Saudi Brothers” tregon miqësinë e Beqajt me Shullazin, më 20 shkurt pritet të dëshmojë Sali Berisha

SOT - 14.02.2018

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda është mbajtur ditën e djeshme seanca e radhës ndaj Emiljano Shullazit. Në seancën e djeshme kanë dëshmuar dëshmitarët e thirrur nga mbrojtja.

Avokati i “Saudi Brothers” tregon miqësinë e Beqajt me Shullazin, më 20 shkurt pritet të dëshmojë Sali Berisha

Zhurnal - 14.02.2018

Avokati i “Saudi Brothers” tregon miqësinë e Beqajt me Shullazin, më 20 shkurt pritet të dëshmojë Sali Berisha Tiranë, 14 shkurt - Në Gjykatën e Krimeve të Rënda është mbajtur ditën e djeshme seanca ...