TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

NBA, sezoni i ri nis më 22 tetor me derbin e Los Anxhelosit

Alsat - 13.08.2019

Drejtuesit e NBA-s kanë zyrtarizuar kalendarin e sezonit të ri 2019-2020. Sezoni i rregullt do të nis më 22 tetor dhe do të përfundojë më 15 prill për t’i lënë më pas vendin fazës play off që nis nga ...

NBA, sezoni i ri nis më 22 tetor, që në start derbi i Los Anxhelosit

InfoSport - 13.08.2019

Sezoni i rregullt në NBA ligën profesioniste do të nis më 22 tetor dhe do të përfundojë më 15 prill të vitit 2020, për t’i lënë më pas vend fazës “play off”, që nis nga data 18 prill.

Sezoni i ri në NBA nis në me derbin e Los Anxhelosit – publikohet orari

Botasot - 13.08.2019

Drejtuesit e NBA-së kanë zyrtarizuar kalendarin e sezonit të ri 2019-2020. Sezoni i rregullt do të nis më 22 tetor dhe do të përfundojë më 15 prill për t’i lënë më pas vendin fazës play off që nis ...