TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sela: Nuk pranojmë asnjë marrëveshje LSDM-VMRO

Alsat - 11.09.2019

Takimin e mbrëmshëm ndërmjet shefit të qeverisë Zoran Zaev dhe kreut të opozitës Hristian Mickovski e kritikuan ashpër partitë opozitare shqiptare. Nga Aleanca për Shqiptarët thanë se në takim të ...

Lëvizja Besa: U vërtetua se LSDM dhe OBRM-PDUKM nuk mund të vendosin për një sistem gjyqësor të pavarur dhe profesional

Botasot - 11.09.2019

Nëpërmjet një njoftimi të Lëvizjes Besa thuhet se “të shqetësimet tona që i kemi paraqitur në opinionin publik rreth takimit të liderëve dhe problemeve në sferën juridike që ballafaqohet shteti u ...

Takimi Zaev- Mickoski, reagon Lëvizja BESA

Tetova Sot - 11.09.2019

Të nderuar përfaqësues të mediave, Të nderuar qytetarë. Për fat të keq, gjitha shqetësimet tona që i kemi paraqitur në opinionin publik rreth takimit të liderëve dhe problemeve në sferën juridike që ...

Kasami kërkon komision shtetëror për reforma të kontrolluar nga ndërkombëtarët

Ina - 11.09.2019

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilal Kasami kritikoi liderët e LSDM-së, VMRO-së, por edhe BDI-në, për atë çfarë ndodhi mbrëmë në takimin e liderëve mes Zaevit dhe Mickoskit.

Takimi Zaev- Mickoski, reagon Lëvizja BESA

Medial - 11.09.2019

Shkup, 11 shtator 2019 Të nderuar përfaqësues të mediave, Të nderuar qytetarë. Për fat të keq, gjitha shqetësimet tona që i kemi paraqitur në opinionin publik rreth takimit të liderëve dhe problemeve ...

Lëvizja Besa: U vërtetua se LSDM dhe OBRM-PDUKM nuk mund të vendosin për një sistem gjyqësor të pavarur dhe profesional

Telegrafi - 11.09.2019

Nëpërmjet një njoftimi të Lëvizjes Besa thuhet se “të shqetësimet tona që i kemi paraqitur në opinionin publik rreth takimit të liderëve dhe problemeve në sferën juridike që ballafaqohet shteti u ...

Besa kërkon komision shtetëror për reforma në drejtësi

Alsat - 11.09.2019

Kryetari i Lëvizjes Besa Bilal Kasami kërkoi që të formohet një komision shtetëror për profesionalizimin e sistemit gjyqësor në vend. Kasami po ashtu akuzoi partinë shqiptare në pushtet BDI-në se me ...

Reforma në drejtësi, Besa kërkon komision shtetëror të kontrolluar nga ndërkombëtarët

Alsat - 11.09.2019

Kryetari i Lëvizjes Besa në opozitë, Bilal Kasami në një konferencë për shtyp akuzoi liderët e LSDM-së, VMRO-së, por edhe BDI-në, për atë çfarë ndodhi mbrëmë në takimin e liderëve mes Zaevit dhe ...

Kasami reagon për takimin e Zaevit dhe Mickoskit, ja porosia e tij!

Ina - 10.09.2019

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në rrjetin social Facebook, ka reaguar në lidhje me takimin e paralajmëruar të Zaevit dhe Mickoskit pa praninë e asnjë lideri shqiptar.

Reagon Bilall Kasami për takimin e Zaevit dhe Mickoskit, ja porosia e tij!

Flaka - 10.09.2019

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në rrjetin social Facebook, ka reaguar në lidhje me takimin e paralajmëruar të Zaevit dhe Mickoskit pa praninë e asnjë lideri shqiptar.

Reagon Bilall Kasami për takimin e Zaevit dhe Mickoskit, ja porosia e tij!

Tetova Sot - 10.09.2019

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami në rrjetin social Facebook, ka reaguar në lidhje me takimin e paralajmëruar të Zaevit dhe Mickoskit pa praninë e asnjë lideri shqiptar, njofton TopAlNews.

Kasami: Funksionarë nga qeveria aktuale janë të përfshirë në rastin “Haraç”

Zhurnal - 09.09.2019

Shkup, 9 shtator – “Blloku opozitar shqiptar ka pikëpamje të ndryshme politike për ëështjen nëse vendi duhet të shkojë në zgjedhje të parakohshme parlamentare”, kështu ka theksuar në një intervistë ...

Kasami: Shumë individë nga qeveria aktuale janë të përfshirë në rastin “Reket”

Ina - 09.09.2019

“Blloku opozitar shqiptar ka pikëpamje të ndryshme politike për çështjen nëse vendi duhet të shkojë në zgjedhje të parakohshme parlamentare”, theksoi në një intervistë për gazetën “Slloboden Peçat”, ...

Bilall Kasami paralajmëron se në rastin “Reket” janë përfshirë shumë funksionarë të qeverisë aktuale

Tetova Sot - 09.09.2019

“Blloku opozitar shqiptar ka pikëpamje të ndryshme politike për çështjen nëse vendi duhet të shkojë në zgjedhje të parakohshme parlamentare”, theksoi në një intervistë për gazetën “Slloboden Peçat”, ...

Besa kërkon komision shtetëror të kontrolluar nga ndërkombëtarët

Gazeta Express - 11.09.2019

Kryetari i Lëvizjes Besa në opozitë, Bilal Kasami në një konferencë për shtyp akuzoi liderët e LSDM-së, VMRO-së, por edhe BDI-në, për atë çfarë ndodhi mbrëmë në takimin e liderëve mes Zaevit dhe ...

Reforma në drejtësi, Besa kërkon komision shtetëror të kontrolluar nga ndërkombëtarët

Zhurnal - 11.09.2019

Shkup, 11 shtator – Zhurnal.mk – Kryetari i Lëvizjes Besa në opozitë, Bilal Kasami në një konferencë për shtyp akuzoi liderët e LSDM-së, VMRO-së, por edhe BDI-në, për atë çfarë ndodhi mbrëmë në ...

Reforma në drejtësi, Besa kërkon komision shtetëror të kontrolluar nga ndërkombëtarët

Tetova Sot - 11.09.2019

Kryetari i Lëvizjes Besa në opozitë, Bilal Kasami në një konferencë për shtyp akuzoi liderët e LSDM-së, VMRO-së, por edhe BDI-në, për atë çfarë ndodhi mbrëmë në takimin e liderëve mes Zaevit dhe ...

Reforma në drejtësi, Besa kërkon komision shtetëror të kontrolluar nga ndërkombëtarët

Flaka - 11.09.2019

Kryetari i Lëvizjes Besa në opozitë, Bilal Kasami në një konferencë për shtyp akuzoi liderët e LSDM-së, VMRO-së, por edhe BDI-në, për atë çfarë ndodhi mbrëmë në takimin e liderëve mes Zaevit dhe ...