TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lëkundje tërmeti në Greqi

Java News - 14.01.2018

Lëkundje tërmeti janë ndjerë këtë të diel, rreth orës orën 5:41 në mëngjes në shtetin helen. Sipas Institutit Sizmiologjik , epiqendra e tërmetit ka qenë në zonën e midis ishullit të Kretës dhe ...

Lëkundje tërmeti në Greqi

Ina - 14.01.2018

Lëkundje tërmeti janë ndjerë këtë të diel, rreth orës orën 5:41 në mëngjes në shtetin helen. Sipas Institutit Sizmiologjik , epiqendra e tërmetit ka qenë në zonën e midis ishullit të Kretës dhe ...

Tërmet në rrethinën e Karatmanovës dhe velesit

Flaka - 13.01.2018

Tërmet me intensitet prej 2,6 ballësh sipas shkallës së Rihterit sonte në orën 19:07 në 45 kilometra në juglindje të Shkupit në epiqendrën rajonale të Velesit.

Tërmet në Shkup

Portalb - 04.06.2018

Rreth orës 09:30 me fuqi prej 2.8 shkallë sipas Rihterit është ndjerë tërmet në Shkup dhe rrethinë, njofton Portalb.mk . Sipas të dhënave sizmologjike, epiqendra e dridhjes ka qenë 6 kilometra në ...

Tërmet i lehtë godet Maqedoninë

Lajm - 12.01.2018

Tërmet me magnitudë 2.6 ballësh sipas shkallës së Rihterit është regjistruar para disa momenteve në orën 19:07:38, transmeton ...

Regjistrohet tërmet në afërsi të Velesit

Telegrafi - 12.01.2018

Një tërmet me intensitet të dobët u ndje sonte në afërsi të Velesit. Tërmeti me fuqi prej 2,6 ballë sipas Rihterit sonte është regjistruar në Maqedoni, në largësi 6 kilometra nga Llozova, 7 kilometra ...

Tërmet i lehtë godet Maqedoninë

Flaka - 12.01.2018

Tërmet me magnitudë 2.6 ballësh sipas shkallës së Rihterit është regjistruar para disa momenteve në orën 19:07:38, transmeton ...

Tërmet në Maqedoni

Lajm - 13.01.2018

Tërmet me intensitet prej 2,6 ballësh sipas shkallës së Rihterit mbrëmë në orën 19:07 në 45 kilometra në juglindje të Shkupit në epiqendrën rajonale të Velesit.

Tërmet në Maqedoni

Almakos - 13.01.2018

Tërmet me intensitet prej 2,6 ballësh sipas shkallës së Rihterit mbrëmë në orën 19:07 në 45 kilometra në juglindje të Shkupit në epiqendrën rajonale të Velesit.