TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Klaudia Pepa poston foto të nxehta, ‘tërbohen’ komentuesit

BalkanWeb - 12.07.2019

Balerina e njohur Klaudia Pepa që është bërë e njohur edhe në Itali po shijon pushimet verore buzë detit. E me sa duket Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta.

Klaudia Pepa provokon vetëm me bikini: "Më thirr luleshtrydhe" (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.07.2019

Balerina e njohur Klaudia Pepa kazhdon të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë. Ajo shpesh publikon foto të nsehta e tepër provokuese. Së fundmi, në një foto ku shfaqet vetëm më rroba ...

Provokon Klaudia Pepa, më quani luleshtrydhe

Gazeta Express - 12.07.2019

Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë ...

Klaudia Pepa tregon hapur difektin e saj !!!

Botasot - 11.07.2019

Kur vjen fjala tek trupi, nuk ka asnjë dyshim se të gjithë pajtohen me idenë që Klaudia Pepa duket shumë, shumë mirë!!!. Nuk do të gjenim dot asnjë cen në pamjen e saj, por balerina e tregoi vetë atë ...

Klaudia Pepa merr vëmendjen me një pozë nga pushimet

Telegrafi - 10.07.2019

Balerina e njohur, Klaudia Pepa, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan fotografi të ndryshme me fansat e saj të shumtë. Ajo numëron mbi 622 mijë ndjekës në Instagram dhe derisa jemi në ...

“E ke fiksim t’i mbash shalët hapur”, Klaudia Pepa s’ia përton fansit

Botasot - 10.07.2019

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur. Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon ...

“Fiksim e ke t’i mbash këmbët hapur”, Klaudia Pepa nuk përton t’i përgjigjet ndjekësit: Kam 20 vite…

Botasot - 10.07.2019

Balerina e njohur, Klaudia Pepa, ka zbuluar se di t’i japë motorit me këmbë në ajër. Ajo ka publikuar së fundmi në profilin e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke i dhënë motorit si një ...

VIDEO që nuk duhet humbur, Klaudia Pepa i jep motorrit me këmbë përpjetë

Tetova Sot - 10.07.2019

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është shumë e ndjekur dhe njëkohëshisht shumë aktive në rrjetin social Instagram. Githashtu balerina tërheq gjithnjë vëmendjen me videot shumë kreative që ...

“Të është bërë ves, shalët hapur”, Klaudia Pepa ‘i përvishet’ komentusit: Ça të bësh, u bënë 20 vjet

Gazeta Tema - 10.07.2019

Balerina, Klaudia Pepa guxon gjithmonë, jo vetëm në kërcim, por edhe në përditshmëri. Mbi një motor stil Vespa, Klaudia ka vozitur me këmbët hapur. E lumtur në xhiron e saj, hovin e madh ja ka ...

Klaudia Pepa tregon hapur difektin e saj !!! (FOTO)

Tetova Sot - 11.07.2019

Kur vjen fjala tek trupi, nuk ka asnjë dyshim se të gjithë pajtohen me idenë që Klaudia Pepa duket shumë, shumë mirë!!!. Nuk do të gjenim dot asnjë cen në pamjen e saj, por balerina e tregoi vetë atë ...

“Sa fiksim e ke t’i hapësh shalët, të është bërë ves” Klaudia Pepa i ‘mbyll gojën’ komentuesit

Gazeta Express - 10.07.2019

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur. Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon ...

Klaudia Pepa i jep motorrit me këmbë përpjetë, video që nuk duhet humbur

Gazeta Express - 10.07.2019

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është shumë e ndjekur dhe njëkohëshisht shumë aktive në rrjetin social Instagram. Githashtu balerina tërheq gjithnjë vëmendjen me videot shumë kreative që ...

“Sa fiksim e ke t’i hapësh shalët, të është bërë ves” Klaudia Pepa i ‘mbyll gojën’ komentuesit

Tetova Sot - 10.07.2019

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur. Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon ...

Klaudia Pepa i jep motorrit me këmbë përpjetë, video që nuk duhet humbur

Zeri - 10.07.2019

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është shumë e ndjekur dhe njëkohëshisht shumë aktive në rrjetin social Instagram. Githashtu balerina tërheq gjithnjë vëmendjen me videot shumë kreative që ...