TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lampardi, një hap larg kthimit në Premierligë pas një ndeshjeje dramatike

Gazeta Express - 16.05.2019

Pas një ndeshjeje të rrëmujshme në ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së play-offit, Derby County, i drejtuar nga Frank Lampard, e fitoi të drejtën të përballet me Aston Villan në finalen e 27 majit ...

Dikur fituan gjithçka me Chelsean, por të hënën do të jenë kundërshtar të njëri-tjetrit

Telegrafi - 16.05.2019

Frank Lampard dhe John Terry mund të jenë miq jashtë fushave të blerta, por të hënën do të jenë kundërshtar të njëri-tjetrit. Ish-dyshja e skuadrës së Chelseat, ku së bashku fituan titujt e Ligës ...

Për t'u inkuadruar në Premierligë, kjo finale e madhe do të zhvillohet në 'play-off'

Zeri - 16.05.2019

Tashmë dihet çifti finalist i fazës ‘play-off’ për ta siguruar një vend në Premierligë. Mbrëmë u zhvillua ndeshja e kthimit mes Leeds United dhe Derby Countyt, shkruan Zëri.info.