TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Menaxheri shqiptar takon Cardi B, reagimi epik i reperes kur merr vesh kuptimin e emrin të saj në shqip

Gazeta Express - 12.07.2019

Cardi B ka kaluar pak kohë me menaxherin shqiptar, Drin Zatriqin. Duket se reperja më e dëgjuar e momentit në botë di mjaft për shqiptarët dhe gjuhën shqipe.

Cardi B mëson se çfarë do të thotë emri i saj në shqip nga menaxheri shqiptari

Zeri - 12.07.2019

Reperja me famë botërore është një nga këngëtaret më të dëgjuara në mbarë botën. Së fundmi ajo është takuar me menaxherin shqiptar Drin Zetriqi dhe nuk ka ngurruar të përshëndes të gjithë shqiptarët.

Nuk do ta njihni, ja si duket Cardi B e thjeshtë pa make-up

Botasot - 12.07.2019

Cardi B thuajse nuk njihet në paraqitjen e fundit me flokët e saj të thjeshtë dhe pa make-up e lodhur, teksa e bën rrugën drejt Cyrihut, përmes një avioni privat.

Cardi B feston ditëlindjen e parë të vajzës së saj duke organizuar ‘festën’ më të bukur

Botasot - 11.07.2019

Pavarësisht se është një nga femrat më të suksesshme në industri, Cardi B është dhe një nënë shumë e përkushtuar ndaj vajzës së saj. Kulture tashmë ka mbushur 1 vjeç dhe ndryshe nga festat ...

Cardi B dhe Offset festojnë njëvjetorin e lindjes së vajzës

Telegrafi - 10.07.2019

Reperja e popullarizuar, Cardi B, e kishte mirëpritur fëmijën e parë, vajzën e quajtur Kulture, me bashkëshortin e saj Offset me 10 korrik të vitit 2018.

Cardi B e tregon hapur se çfarë bën para marrëdhënieve intime

Telegrafi - 10.07.2019

Ajo është një prej femrave më të famshme në hip hop-in internacional. Cardi B shpesh është e përfolur në media për të arriturat në karrierën e saj, por edhe të rejat në jetën e saj.

Reperja e njohur e thotë troç, ja çfarë bëj para seksit

Botasot - 10.07.2019

Cardi B është një prej rep-artisteve të njohura e cila ndër vite ka arritur të jetë më e komentuara për arsye të ndryshme. Së fundmi emri i saj po lakohet lidhur me diçka krejtësisht tjetër, dhe e ...

Reperja e njohur e thotë troç, ja çfarë bëj para seksit (FOTO)

Tetova Sot - 10.07.2019

Cardi B është një prej rep-artisteve të njohura e cila ndër vite ka arritur të jetë më e komentuara për arsye të ndryshme. Së fundmi emri i saj po lakohet lidhur me diçka krejtësisht tjetër, dhe e ...