TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Durrës, Benzi me impiant gazi merr flakë para karburantit

Durres Lajm - 13.01.2018

Një makinë tip "Benz" ka marrë flakë në Durrës pranë urës së Dajlanit. Sipas qytetarëve është krijuar një trafik i stërgjatë, pasi makina ishte me impiant gazi dhe nga frika se mos shpërthente ...

VIDEO/ Benzi me impiant gazi merr flakë para karburantit, shmanget tragjedia

Java News - 13.01.2018

Një makinë tip “Benz” ka marrë flakë në Durrës pranë urës së Dajlanit. Sipas qytetarëve është krijuar një trafik, pasi makina ishte me impiant gazi dhe nga frika se mos shpërthente policia ka ndaluar ...

Momente paniku në Durrës, “Benzi” me impiant gazi merr flakë para karburantit (VIDEO)

BalkanWeb - 13.01.2018

DURRES – Një makinë tip “Benz” ka marrë flakë në Durrës pranë urës së Dajlanit. Sipas qytetarëve është krijuar një trafik, pasi makina ishte me impiant gazi dhe nga frika se mos shpërthente policia ...