TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Humb jetën pushuesi në plazhin e Spillesë

Albeu.com - 13.08.2019

Një 70 vjeçar ka ndërruar jetë gjatë paradites së sotme në plazhin e Spillesë. Viktima është Gjon Vuksani , ndërsa dyshohet se shkak i vdekjes së tij ka qenë një atak kardiak .

Humb jetën një pushues në plazhin e Spillesë

Zeri - 13.08.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në plazhin e Spillesë. Një pushues i moshuar ka humbur jetën. Paraprakisht thuhet se Gjok V., rreth 70 vjeç ka humbur jetën si shkak i atakut kardiak.

I moshuari humb jetën në plazhin e Spilles, dyshohet atak kardiak

Mapo - 13.08.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në plazhin e Spilles. Një pushues 73-vjeçar, Gjon Vuksani ka humbur jetën pasi është futur në det. Sipas informacionit paraprak policor, i moshuari dyshohet se ka ...

Ngjarje e rëndë, humb jetën pushuesi në Spille (EMRI)

SOT - 13.08.2019

Një tjetër pushues ka humbur jetën në plazhin e Spillesë. Mësohet se viktima është identifikuar si Gjon Vuksani, rreth 70 vjeç. Paraprakisht dyshohet se i moshuari ka ndërruar jetë si pasojë e një ...

Mbytet një tjetër person në plazhin e Spillesë

Gazeta Express - 13.08.2019

Ditën e sotme një pushues ka ndërruar jetë në plazhin e Spillesë. Gjon Vuksani i moshës 70-vjeçare humbi jetën ndërsa shkak dyshohet se ka qenë ataku kardiak.

Dyshohet për atak kardiak, vdes i moshuari në plazhin e Spillesë

BalkanWeb - 13.08.2019

Një i moshuar ka humbur jetën në plazhin e Spillesë në Kavajë. Policia njofton se viktima e identifikuar me iniciale GJ.V dyshohet se ka pësuar infarkt dhe për pasojë ka humbur jetën.

Humb jetën një person në plazhin e Spillesë

Gazeta Express - 13.08.2019

Ditën e sotme një pushues ka ndërruar jetë në plazhin e Spillesë. Gjon Vuksani i moshës 70-vjeçare humbi jetën ndërsa shkak dyshohet se ka qenë ataku kardiak.

Ndërron jetë i moshuari në Spille, dyshohet se pësoi atak pasi hyri në det

Top Channel - 13.08.2019

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V.

Një person humb jetën në plazhin e Spillesë

Durres Lajm - 13.08.2019

Një 73-vjeçar ka humbur jetën në plazhin e Spillesë në Kavajë. Dyshohet se viktima me iniciale GJ.V., ka pësuar arrest kardiak. Më datë 13.08.2019,rreth orës 10:40 në Spille, shtetasi GJ.

Vdes një pushues në plazhin shqiptar, dyshohet se pësoi sulm pasi hyri në det

Botasot - 13.08.2019

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V.

Një tjetër pushues humb jetën në bregdetin shqiptar

Koha.net - 13.08.2019

Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar. Policia bën me dije se shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ...

Një tjetër pushues humb jetën në bregdetin shqiptar

Zhurnal - 13.08.2019

Spille, 13 gusht- Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar. Policia bën me dije se shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak ...

Shqipëri, një i mëshuar ndërron jetë në plazhin e Spille-s

Alsat - 13.08.2019

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V.

ilustrimShqipëri, një i mëshuar ndërron jetë në plazhin e Spille-s

Antpress - 13.08.2019

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V.