TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Luana publikon këtë foto SEKSI, por shihni si ”tallet” Ermal Mamaqi para 1 milion personave

Lajmi.net - 13.01.2018

Që me nisjen e “Shiko kush Luan”, ata kanë qenë “kokë më kokë”. Të dy emisionet e tyre transmetohen në orar “prime time” duke ia bërë të vështirë teleshikuesve përzgjedhjen.

Luana kujdeset që të marrë sërish gjithë vëmendjen me dukjen e saj (Foto)

Telegrafi - 13.01.2018

Luana Vjollca është njëra prej moderatoreve më të bukura të ekraneve shqiptare. Kjo ka bërë që biondja e famshme të ndiqet nga fansa të shumtë në rrjetet sociale.

Në puntantën e sontme, Luana është transformuar tërësisht

Lajmi.net - 13.01.2018

Moderatorja Luana Vjollca është një prej emrave më të komentuar në mediet rozë. Ajo tash e disa muaj po vazhdon të udhëheq programin “Shiko kush luan”, shkruan lajmi.net.

Ia prek të pasmet Luanës, LIVE ne emision. Shikoni si reagon Luana… (VIDEO)

Lajm - 13.01.2018

Mozzik Ia Prek Të Pasmet Luanës Live Në Emision, Por Shikoni Si Reagoi Luana.. (VIDEO)Ne emisionin e fundit të Luana Vjollces ishte i Ftuar Mozzik me shumë kolegë te tjere ne lojën e emisionit e cila ...

Luana kujdeset që të marrë sërish gjithë vëmendjen me dukjen e saj (Foto)

Almakos - 13.01.2018

Luana Vjollca është njëra prej moderatoreve më të bukura të ekraneve shqiptare. Kjo ka bërë që biondja e famshme të ndiqet nga fansa të shumtë në rrjetet sociale.

Zhgënjen Luana, edhe te dentisti me make up (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.01.2018

Luana Vjollca është një ndër moderatoret shqiptare që kujdeset më shumë për pamjen e saj të jashtme. Nuk na ka rastisur asnjë herë që ta shohim të pa grimuar.

Luana duket seksi edhe kur shkon tek doktori

Lajmi.net - 12.01.2018

Është ndër prezantueset më atraktive të ekranit shqiptar. Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në paraqitjet publike, shkruan lajmi.net.

Shihni si vishet Luana Vjollca tek dentisti (Foto)

BalkanWeb - 12.01.2018

TIRANE – Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca është pa diskutim njëra ndër figurat më të ndjekura në rrjetet sociale.Ajo është çdo herë aktive, duke publikuar foto të ndryshme nga jeta e saj e ...

Luana Vjollca, atraktive edhe te dentisti (Foto)

Telegrafi - 12.01.2018

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca është pa diskutim njëra ndër figurat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është çdo herë aktive, duke publikuar imazhe të ndryshme nga jeta e saj e ...

Marina apo Luana…? Ja kujt i kushtojnë më shtrenjtë veshjet

Zhurnal - 12.01.2018

Marina apo Luana…? Ja kujt i kushtojnë më shtrenjtë veshjet Marina dhe Luana Vjollca janë dy ndër motrat më të famshme në Shqipëri. Tashmë në dy ekrane të ndryshme, motrat Vjollca janë në kulmin e ...

Kush është më kursimtare, Luana apo Marina? (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.01.2018

Dy motrat, Marina dhe Luana Vjollca padyshim që janë ndër femrat më shumë të komentuara të showbizit shqiptar. Të bukura, të suksesshme dhe gjithmonë mjaft të kuruara, ato shfaqen në ekran.

Marina apo Luana...? Ja cilës i kushtojnë më shtrenjtë veshjet

Gazeta Express - 12.01.2018

Marina dhe Luana Vjollca janë dy ndër motrat më të famshme në ...

Luana e ‘kallë’ Dentistin, shfaqe super seksi (Foto)

Ina - 13.01.2018

Është ndër prezantueset më atraktive të ekranit shqiptar. Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në paraqitjet publike, shkruan lajmi.net.

Luana Vjollca, atraktive edhe te dentisti (Foto)

Almakos - 12.01.2018

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca është pa diskutim njëra ndër figurat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është çdo herë aktive, duke publikuar imazhe të ndryshme nga jeta e saj e ...