TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Australinë në “Miss World” e përfaqëson shqiptarja Klea Hanson

Koha.net - 16.05.2019

Janë të shumta vajzat shqiptare që me bukurinë e tyre po tërheqin vëmendjen e publikut, veçanërisht jashtë kufijve të Shqipërisë. Një ndër to është edhe bukuroshja, Klea Hanson, e cila do të ...

Ja shqiptarja seksi, përfaqësuesja e Australisë në ‘Miss World’

Mapo - 16.05.2019

Australia do të përfaqësohet këtë vit në ‘Miss World’ nga një shqiptare. Bëhet fjalë për Klea Memaj. Lajmin e ka ndarë në rrjete sociale bloggeri i njohur, Olti Curri.

Njihuni me bukuroshen shqiptare që do të përfaqësojë Australinë në Miss world 2019!

Botasot - 16.05.2019

Ajo quhet Klea dhe është shqiptare, e cila jeton në Australi. Bukuroshja me sytë e shkruar është shpallur Miss South Australia, titull që I jep asaj të drejtën të përfaqësojë Australinë në garën më ...

FOTOT: Njihuni me bukuoshen shqiptare që përfaqëson Australinë dhe që ka “çmendur” rrjetin me fizkun e saj

Gazeta Tema - 16.05.2019

Ajo quhet Klea dhe do të përfaqësojë Australinë në “Miss Wolrd”. Por, Klea është me origjinë shqiptare dhe nuk e harron kurrë origjinën e saj. Shpesh ajo udhëton në Shqipëri dhe nuk nguron të shfaqë ...

Njihuni me bukuroshen shqiptare që do të përfaqësojë Australinë në “Miss World”

Alsat - 15.05.2019

Të shumta janë vajzat shqiptare që me bukurinë e tyre kanë zënë faqet e para të revistave botërore apo kanë marrë çmime të rëndësishme në kompeticone të ndryshme bukurie.

Përfaqësueja e Australisë në ‘Miss World’ do të jetë kjo shqiptare (FOTO)

Tetova Sot - 16.05.2019

Australia do të përfaqësohet këtë vit në ‘Miss World’ nga një shqiptare. Bëhet fjalë për Klea Memaj. Lajmin e ka ndarë në rrjete sociale bloggeri i njohur, Olti Curri.

Njihuni me bukuroshen shqiptare që do të përfaqësojë Australinë në Miss world 2019! (FOTO)

Tetova Sot - 16.05.2019

Ajo quhet Klea dhe është shqiptare, e cila jeton në Australi. Bukuroshja me sytë e shkruar është shpallur Miss South Australia, titull që I jep asaj të drejtën të përfaqësojë Australinë në garën më ...

Njihuni me bukuroshen shqiptare që do të përfaqësojë Australinë në Miss world 2019

Portalb - 16.05.2019

Ajo quhet Klea dhe është shqiptare, e cila jeton në Australi. Bukuroshja me sytë e shkruar është shpallur Miss South Australia, titull që I jep asaj të drejtën të përfaqësojë Australinë në garën më ...