TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Provokuese sa më s’ka, motrat Kardashian festojnë ditëlindjen e Kylie Jenner

Lajmi.net - 10.08.2018

Kylie Jenner sot mbush 21 vjet jetë. Bukuroshja me rastin e ditëlindjes kishte vendosur t’i befasojë fansat me lansimin e linjës së re të grimit, shkruan lajmi.net.

A i gjeni dot ndryshimet?

Top Channel - 10.08.2018

Mbushi 21 vjeç pinjollja e familjes Kardashian-Jenner dhe në Instagram feston me dhuratën më të ëmbël për të Stormi, e bija që lindi në shkurt. Tashmë është bërë maxhorene.

Për ditëlindjen e 21-të, dhuratën më të veçantë Kylie Jenner e merr prej fansit shqiptar

Telegrafi - 10.08.2018

Kylie Jenner gjatë ditëve që lamë pas ka festuar ditëlindjen e 21-të dhe ka marrë shumë dhurata dhe urime prej fansave anembanë globit. Por, një si duket ishte mjaft e veçantë për bukuroshen e ...

FOTO/ Motrat Kardashian bëjnë veprimin e turpshëm para miliona fansave

Java News - 10.08.2018

Kylie Jenner, milionerja e motrave të famshme ka festuar mbrëmjen e kaluan 21-vjetorin e lindjes së saj. Të gjitha motrat Kardashian janë mbledhur së bashku për t’u argëtuar pa fund.

Urime ditëlindjen Kylie Jenner

Botasot - 10.08.2018

Ajo sot ka mbushur gjithsej 21 vite, dhe për këtë ylli i njohur ka dal të festojë. Si gjithmonë, Kylie Jenner ka befasuar me pamjen e saj. Ajo në festën e ditëlindjes së saj ka vendosur që të behet ...

Kim Kardashian “lë të gjithë pa ndjenja” me veshjen e saj

Botasot - 10.08.2018

Kim Kardashian është paraqitur në Wes Hollywood të enjten në mbrëmje për të festuar ditëlindjen e motrës së saj të vogël Kylie Jenner. Ylli 37 vjeçar ka habitur me veshjen e saj ngjyrë roze të ...

Ribashkohen motrat Kardashian, kujt i drejtojnë gishtin e mesit?

Botasot - 10.08.2018

Kylie Jenner, më e vogla e familjes Kardashian feston sot 21 vjetorin e lindjes dhe ka organizuar një festë të madhe me familjen e shoqërinë. Ka patur spekulime që familja është përcarë pasi ka patur ...

Festë në familjen Jenner

Zeri - 10.08.2018

Përgatiti: Vranina Kelmendi Kylie Jennr sot mbush 21 vite, ku bukuroshja miliardere ka shpërnda së pari foto në rrjetin e sj social”Instagram”, me vajzën e saj duke cilësuar si një bekim që nuk e ...

Gati për ditëlindjen e Kyliet! Motrat Kardashian provokojnë me imazhin njëra mbi tjetrën

Lajmi.net - 09.08.2018

Nesër feston ditëlindjen. Kylie Jenner me rastin e ditëlindjes së saj ka lansuar edhe linjën e re të produkteve të grimit, shkruan lajmi.net. Me rastin e ditëlindjes së 21-të të Kyliet, e cila nesër ...

Kylie realizon fotosesion me vajzën: Çfarë ishte jeta pa ty, Stormi?

Lajmi.net - 09.08.2018

Ylli i “Keeping up with the Kardashians”, Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja. Kësaj radhe, ajo pozoi bashkë me vajzën Stormi, e këtë fotosesion e realizoi me rastin e ditëlindjes, ...

Kylie Jenner feston 21-vjetorin

Durres Lajm - 10.08.2018

Kylie Jenner ka mbushur 21 vjeç dhe në Instagram feston me dhuratën më të ëmbël për të, të voglën Stormi që lindi në shkurt. Kylie edhe ditën e ditëlindjes ia ka kushtuar të bijës.

Për ditëlindjen e 21-të, dhuratën më të veçantë Kylie Jenner e merr prej fansit shqiptar

Ina - 10.08.2018

Kylie Jenner gjatë ditëve që lamë pas ka festuar ditëlindjen e 21-të dhe ka marrë shumë dhurata dhe urime prej fansave anembanë globit. Por, një si duket ishte mjaft e veçantë për bukuroshen e ...

FOTOT: Kim Kardashian shfaqet super seksi në ditëlindjen e motrës

Gazeta Tema - 10.08.2018

Kim Kardashian është paraqitur në Hollywood të enjten në mbrëmje për të festuar ditëlindjen e motrës së saj të vogël Kylie Jenner. Ylli 37 vjeçar ka habitur me veshjen e saj ngjyrë roze të ndezur.

Gati për ditëlindjen e Kyliet! Motrat Kardashian provokojnë me imazhin njëra mbi tjetrën

Botasot - 09.08.2018

Nesër feston ditëlindjen. Kylie Jenner me rastin e ditëlindjes së saj ka lansuar edhe linjën e re të produkteve të grimit. Me rastin e ditëlindjes së 21-të të Kyliet, e cila nesër kremton këtë ditë ...

Kylie realizon fotosesion me vajzën: Çfarë ishte jeta pa ty, Stormi?

Botasot - 09.08.2018

Ylli i “Keeping up with the Kardashians”, Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja. Kësaj radhe, ajo pozoi bashkë me vajzën Stormi, e këtë fotosesion e realizoi me rastin e ditëlindjes.

Pas Kim Kardashianit, edhe Kylie Jennerit i pëlqen puna e grimerës Sellma

Telegrafi - 09.08.2018

Sellma Kasumoviq konsiderohet si një ndër grimeret më të mira shqiptare. Por, puna e artistes tonë ka kaluar edhe kufijtë dhe po bën nam gjithnjë e më tepër në botë.

Vetëm në këtë kohë Kylie Jenner nuk kishte operacione plastike!

Lajmi.net - 09.08.2018

Kylie Jenner është njëra nga modelet më të kërkuara në treg. Duke qenë se ka një numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale Kylie publikon imazhe të shumta, shkruan lajmi net.

Stilisti shqiptar që bashkëpunon me Katie Holmesin, Paris Hiltonin e Kylie Jennerin

Botasot - 08.08.2018

Stilisti shqiptar që bashkëpunon me Katie Holmesin, Paris Hiltonin e Kylie Jennerin.Në një rrëfim ekskluziv, stilisti shqiptar i flokëve Faik Zekaj, tregon për karrierën e tij në një nga qytete ...

A i gjeni dot ndryshimet?

Botasot - 10.08.2018

Mbushi 21 vjeç pinjollja e familjes Kardashian-Jenner dhe në Instagram feston me dhuratën më të ëmbël për të Stormi, e bija që lindi në shkurt. Tashmë është bërë maxhorene.

Për ditëlindjen e 21-të, dhuratën më të veçantë Kylie Jenner e merr prej fansit shqiptar

Antpress - 10.08.2018

Kylie Jenner gjatë ditëve që lamë pas ka festuar ditëlindjen e 21-të dhe ka marrë shumë dhurata dhe urime prej fansave anembanë globit. Por, një si duket ishte mjaft e veçantë për bukuroshen e ...

Vetëm në këtë kohë Kylie Jenner nuk kishte operacione plastike!

Botasot - 09.08.2018

Kylie Jenner është njëra nga modelet më të kërkuara në treg. Duke qenë se ka një numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale Kylie publikon imazhe të shumta.