TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ja çfarë thotë Shkëlzen Berisha për udhëtimet e Arminës!

Gazeta Express - 13.03.2018

Blogerja Armina Mevlani është shprehur se për udhëtimet e saj të punës partneri i saj Shkëlzen Berisha është shumë ...

Dasëm në familjen Berisha! Armina flet për organizimin e ceremonisë...

Gazeta Express - 13.03.2018

Historia e dashurisë së blogeres Armina Mevlani dhe djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzenin shkakton gjithnjë mjaft ...

Armina Mevlani bëhet nostalgjike, zbulon momente të veçanta nga jeta e saj

Zhurnal - 13.03.2018

Armina Mevlani bëhet nostalgjike, zbulon momente të veçanta nga jeta e saj Blogerja e njohur Armina Mevlani befas është bërë nostalgjike. Ajo ka ndarë në i Insta storyn e saj një sërë fotosh nga kohë ...

Armina Mevlani publikon fotot kur ishte adoleshente

LajmiFundit - 13.03.2018

Armina Mevlani është një ndër blogeret shqiptare më të kuruara përsa i përket pamjes së saj të jashtme. Ajo gjithmonë e ka treguar fiksimin e saj për veshjet dhe kjo tashmë është shndërruar jo vetëm ...