TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Chelsea kërkon sulmuesin brazilian

Albeu.com - 11.02.2019

Siç raporton "Daily Star", Chelsea është i interesuar për transferimin e futbollistit të Evertonit, Richarlison. Gjigantët londinezë synojnë që ta transferojnë brazilianin gjatë afatit kalimtar të ...

Nga Atletico te Chelsea e Milani, të gjithë duan “yllin” e Evertonit

SuperSport - 11.02.2019

Richarlison de Andrade është një nga lojtarët më të talentuar të skuadrës së Evertonit. Braziliani nënshkroi verën që shkoi me ekipin e drejtuar nga Marco Silva, duke u transferuar nga Watfordi për ...

Chelsea e do yllin e Evertonit

Lajmi.net - 10.02.2019

Chelsea është duke e kërkuar edhe një sulmues për sezonin e ri. Chelsea e di se nuk mund të mbështetet vetëm në Gonzalo Higuainin dhe Olivier Giroudn, andaj po e kërkon edhe një sulmues.

Ylli i Evertonit kërkohet nga Chelsea

Albeu.com - 10.02.2019

Sulmuesi i Evertonit Richarlison po kalon një formë të jashtëzakonshme në Premier League . 21 vjeçari ka shënuar 10 gola deri më tani ne Premier League , dukë rënë në sy nga skuadrat e mëdha ...

Katër klube të mëdha evropiane pas Richarlisonit

Telegrafi - 10.02.2019

Ylli brazilian i Evertonit, Richarlison, ka përfunduar në listën e dëshirave në disa nga klubet më të mëdha evropiane. Richarlison, 21 vjeç, ka shënuar 10 gola dhe ka dhuruar disa asistime në 23 ...

Chelsea përgatit ofertën për yllin e Everton!

SuperSport - 10.02.2019

Largimi i mundshëm i Eden Hazard pritet të sjellë edhe ndryshime të mëdha te Chelsea për sezonin e ardhshëm. Blerja e parë e konfirmuar është Pulisic nga Dortmundi por një tjetër goditje mund të jetë ...

Top klubet europiane monitorojnë Richarlison

VeqSport - 10.02.2019

Top klube europiane janë duke përcjellur nga afër paraqitjet e super yllit të Evertonit, Richarlison. Milan, PSG, Atletico Madrid dhe Chelsea janë disa nga top skuadrat që janë duke monitoruar ...

Dhunë në futbollin anglez: Katër persona të arrestuar pas ndeshjes Watford – Everton

Lajmi.net - 10.02.2019

Katër persona kanë përfunduar në prangat e policisë angleze pas një incidenti jashtë stadiumit të skuadrës së Watford. Dy persona janë dërguar për tretman mjekësor në spital, pasi disa ngjarjeve jo ...

Atletico Madrid dhe Chelsea në garë për sulmuesin e Evertonit

Koha.net - 11.02.2019

Dy klubet e mëdha evropiane janë duke e përcjellë nga afër brazilianin. Richarlison de Andrade është një nga lojtarët më të talentuar të skuadrës së Evertonit.

Chelsea e do yllin e Evertonit

Almakos - 10.02.2019

Chelsea është duke e kërkuar edhe një sulmues për sezonin e ri. Chelsea e di se nuk mund të mbështetet vetëm në Gonzalo Higuainin dhe Olivier Giroudn, andaj po e kërkon edhe një sulmues.

Katër klube të mëdha evropiane pas Richarlisonit

Almakos - 10.02.2019

Ylli brazilian i Evertonit, Richarlison, ka përfunduar në listën e dëshirave në disa nga klubet më të mëdha evropiane. Richarlison, 21 vjeç, ka shënuar 10 gola dhe ka dhuruar disa asistime në 23 ...

Dhunë në futbollin anglez: Katër persona të arrestuar pas ndeshjes Watford – Everton

Medial - 10.02.2019

Dhunë në futbollin anglez: Katër persona të arrestuar pas ndeshjes Watford – Everton Katër persona kanë përfunduar në prangat e policisë angleze pas një incidenti jashtë stadiumit të skuadrës së ...