TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mbi 1,2 milionë euro dëme nga stuhia në Ulqin

Ina - 12.07.2019

Ministrja pa portofol në Qeverinë e Malit të Zi Marija Vuçinoviq qëndroi për vizitë zyrtare në Ulqin ku u takua me Kryetarin e Ulqinit Loro Nrekiq dhe bashkëpunëtorët e tij, mësohet nga Komuna e ...

Ja sa milionë euro dëme shkaktoi stuhia në Ulqin

Gazeta Express - 13.07.2019

Ministrja pa portofol në Qeverinë e Malit të Zi, Marija Vuçinoviq qëndroi për vizitë zyrtare në Ulqin ku u takua me Kryetarin e Ulqinit Loro Nrekiq, dhe bashkëpunëtorët e tij.

Ja sa milionë euro dëme shkaktoi stuhia në Ulqin

Botasot - 13.07.2019

Ministrja pa portofol në Qeverinë e Malit të Zi, Marija Vuçinoviq qëndroi për vizitë zyrtare në Ulqin ku u takua me Kryetarin e Ulqinit Loro Nrekiq, dhe bashkëpunëtorët e tij.

Ja sa milionë euro dëme shkaktoi stuhia në Ulqin

Zeri - 13.07.2019

Ministrja pa portofol në Qeverinë e Malit të Zi, Marija Vuçinoviq qëndroi për vizitë zyrtare në Ulqin ku u takua me Kryetarin e Ulqinit Loro Nrekiq, dhe bashkëpunëtorët e tij.

Mbi 1.2 milion euro dëme nga stuhia në Ulqin

Tetova Sot - 13.07.2019

Ministrja pa portofol në Qeverinë e Malit të Zi, Marija Vuçinoviq qëndroi për vizitë zyrtare në Ulqin ku u takua me Kryetarin e Ulqinit Loro Nrekiq, dhe bashkëpunëtorët e tij, shkruan Ulqini Online.

Mbi një milion dëme u shkaktuan nga stuhia në Ulqin

Lajmi.net - 13.07.2019

Nrekiq foli për dëmet e mëdha që shkaktoi moti i ligë dhe masat që kanë ndërmarrë shërbimet për normalizimin e situatës. Ai tha se dëmet llogariten mbi 1 milion e 245 mijë euro dhe se komuna është ...

Dëme të mëdha nga stuhia në Ulqin

LajmiFundit - 13.07.2019

Ministrja pa portofol në Qeverinë e Malit të Zi, Marija Vuçinoviq qëndroi për vizitë zyrtare në Ulqin ku u takua me Kryetarin e Ulqinit Loro Nrekiq, dhe bashkëpunëtorët e tij, shkruan Ulqini Online.