TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Agim Nesho:Kryeministri ka humbur luftën morale,duhet të largohet

BalkanWeb - 15.05.2019

Diplomati i karrierës Agim Nesho i ftuar në studion e rubrikës “Opinion” në “News 24” tha se kryeministri i vendit Edi Rama duhet të largohet, për shkak se ka humbur luftën morale.

Kush duhet ta zgjidhë krizën? Diplomati Nesho jep ‘formulën’

BalkanWeb - 15.05.2019

Diplomati shqiptar, Agim Nesho i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 komentoi mesazhet e ndërkombëtarëve, drejtuar spektrit politik në vend në lidhje me ngërçin dhe mungesën e dialogut.

“Sulmi” ndaj Borchardt, Nesho: Ne mbivlerësojmë ndërkombëtarët

BalkanWeb - 15.05.2019

Diplomati Agim Nesho i ftuar në studion e rubrikës “Opinion” në “News 24” tha se “sulmi” ndaj ambasadorit të OSBE në vendin tonë është një revoltë normale e një pjese të qytetarëve.

Diplomati Nesho jep një “formulë” për zgjidhjen e krizës politike në Shqipëri

Gazeta Express - 15.05.2019

Diplomati shqiptar, Agim Nesho i ftuar në rubrikën “Opinion” në Neës 24 komentoi mesazhet e ndërkombëtarëve, drejtuar spektrit politik në vend në lidhje me ngërçin dhe mungesën e dialogut.

Kush duhet ta zgjidhë krizën? Diplomati Nesho jep ‘formulën’

Ina - 16.05.2019

Diplomati shqiptar, Agim Nesho i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 komentoi mesazhet e ndërkombëtarëve, drejtuar spektrit politik në vend në lidhje me ngërçin dhe mungesën e dialogut.