TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tetovari kap peshkun e artë 20 kg në liqenin e Dibrës

Ina - 12.06.2019

Pasioni për peshk është tek secili peshkatarë, sot një Tetovarë doli në peshkim në liqenin e Dibrës, por fati ishte ndryshe pasi që ai kapi 20 kg peshk “Krap”.

Tetovari kap peshkun e artë 20 kg në liqenin e Dibrës (FOTO)

Tetova Sot - 12.06.2019

Pasioni për peshk është tek secili peshkatarë, sot një Tetovarë doli në peshkim në liqenin e Dibrës, por fati ishte ndryshe pasi që ai kapi 20 kg peshk “Krap”.

Ngrihet vetëm me vinç, kapet peshku gjigant në liqen

Albeu.com - 11.06.2019

Është kapur një peshk gjigant në Lake Constance në Gjermani. Peshku u kap nga peshkatari Franz Blum. Ai ishte i gjatë 2.45 metra dhe peshonte rreth 100 kg.

Kap “Pashkun e artë” 20 kilogram në liqenin e Dibrës

Flaka - 12.06.2019

Pasioni për peshk është tek secili peshkatarë, sot një Tetovarë doli në peshkim në liqenin e Dibrës, por fati ishte ndryshe pasi që ai kapi 20 kg peshk “Krap”.

Kapet peshku gjigant në liqen (FOTO)

Alsat - 11.06.2019

Është kapur një peshk gjigant në Lake Constance në Gjermani. Peshku u kap nga peshkatari Franz Blum. Ai ishte i gjatë 2.45 metra dhe peshonte rreth 100 kg.

Peshon 100 kg, kapet peshku gjigant

Zhurnal - 11.06.2019

Është kapur një peshk gjigant në Lake Constance në Gjermani. Peshku u kap nga peshkatari Franz Blum. Ai ishte i gjatë 2.45 metra dhe peshonte rreth 100 kg.