TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Njihuni me shenjat e horoskopit që do të pësojnë ndryshime drastike në fund të këtij viti

SOT - 08.11.2019

Vitit 2019 po i vjen fundi dhe disa shenja të horoskopit do të përballen me ndryshime të mëdha. Disa prej këtyre ndryshimeve do të jenë pozitive dhe disa do të jenë negative.

Pse e lexojmë horoskopin?

Botasot - 08.11.2019

Kush jam, çfarë pres të më ndodhë? Për të gjetur përgjigjet e këtyre pyetjeve përfundojmë duke lexuar horoskopin, çdo mëngjes… Por, si shpjegohet psikologjikisht kjo prirje njerëzore? Një ilaç për ...

Cilët meshkuj kanë më shumë prirje për pabesi sipas horoskopit

Java News - 08.11.2019

Shumë gjëra i janë përshkruar karakterit tonë, por edhe ndikimit të yjeve. Një ndër karakteristikat krejtësisht e sigurt është edhe besnikëria në lidhjet dashurore.

Këto shenja të horoskopit njihen si ‘pasanikë’

Lajmi.net - 08.11.2019

Disa nga shenjat e horoskopit janë më të dhëna ndaj parave, ashtu siç janë më të prirura drejt rrugës për t’i siguruar ato. Më poshtë po ju listojmë 3 shenjat, të cilat konsiderohen si më të pasurat ...

Çfarë i bën të lumtura këto dy shenja të Horoskopit

Java News - 08.11.2019

Astrologët tregojnë se çfarë i bën të lumtur personat që i përkasin shenjave të Horoskopit që vijojnë si më poshtë: GAFORRJA – Një përqafim i ngrohtë Gaforret nuk duan asgjë më shumë në botë se ...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, e premte 8 nëntor 2019

Java News - 08.11.2019

Këto janë dy shenjat më me fat, 8 nentor 2018 Dashi Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni rezultatet në punë.

Dy shenjat e Horoskopit që mbyllin njërin sy dhe e falin tradhtinë

Botasot - 07.11.2019

Sipas astrologëve, 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, e falin tradhtinë. Ja për cilat shenja bëhet fjalë: Peshorja Për disa njerëz të zbulojnë që partneri ka kryer një tradhti është ...

Tri shenja horoskopi të cilat deri në fund të vitit do ta gjejnë shpirtin binjak

Gazeta Express - 07.11.2019

Mbase yjet vërtet takimin tuaj vendimtar e kanë shtyrë mu për këtë kohë Kjo vjeshtë dhe ky dimër për disa pjesëtarë të Zodiakut do të jenë në shenjë dashurie Ata të cilët kanë pritur dhe pyetur kur ...

Nuk e keni gjetur ende shpirtin binjak? Këto 3 shenja do e gjejnë brenda vitit

Java News - 07.11.2019

Mbase yjet vërtet takimin tuaj vendimtar e kanë shtyrë pikërish për këtë periudhë. Kjo vjeshtë dhe ky dimër për disa pjesëtarë të Zodiakut do të jenë në shenjë dashurie.

Dy shenjat e Horoskopit që mbyllin njërin sy dhe e falin tradhtinë

Java News - 07.11.2019

Sipas astrologëve, 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, e falin tradhtinë. Ja për cilat shenja bëhet fjalë: Peshorja Për disa njerëz të zbulojnë që partneri ka kryer një tradhti është ...

Cilët meshkuj kanë më shumë prirje për pabesi sipas horoskopit

Botasot - 09.11.2019

Shumë gjëra i janë përshkruar karakterit tonë, por edhe ndikimit të yjeve. Një ndër karakteristikat krejtësisht e sigurt është edhe besnikëria në lidhjet dashurore.

Çfarë i bën të lumtura këto dy shenja të Horoskopit

Botasot - 09.11.2019

Astrologët tregojnë se çfarë i bën të lumtur personat që i përkasin shenjave të Horoskopit që vijojnë si më poshtë: GAFORRJA – Një përqafim i ngrohtë Gaforret nuk duan asgjë më shumë në botë se ...