TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Takim Rama-Meta të Gjiri i Lalzit? Kështu përgjigjet presidenti

Albeu.com - 11.09.2019

I pyetur lidhur me zërat për një takim të mundshëm mes presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama në Gjirin e Lalzit, kreu i shtetit është përgjigjur duke u shprehur se, "Ku ka më mirë se ...

Darkoi me Ramën te Gjiri i Lalzit? Meta zbut tonet dhe e thotë hapur: Jam pro dashurisë!

SOT - 11.09.2019

Presidenti Ilir Meta i pyetur nga gazetarët në lidhje me lajmin që bëri ‘bujë’ në media në muajin korrik, pasi u përfol se Presidenti kishte konsumuar një darkë më kryeministrin Edi Rama në Gjirin e ...

“Takimi te Gjiri i Lalzit dhe ulja e toneve të Rama-Basha?”: S’ka gjë më të mirë se dashuria në politikë, por janë të ...

Gazeta Tema - 11.09.2019

Presidenti Ilir Meta ka sulmuar kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e opozitës, Lulzim Basha, duke thënë se kanë treguar mungesë përgjegjshmëria gjatë kohëve të fundit, por shtuar se më shume këtë e ...

Darkë me Ramën tek Gjiri i Lalzit, Meta: S’kam pasur mundësi ta takoj, jam pro dashurisë

Durres Lajm - 11.09.2019

Presidenti Ilir Meta mbajti një konferencë për mediat pas takimit me Komisionin e Venecias. Meta foli për zbatimin e Kushtetutës dhe për krizën politike në Shqipëri.