TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nxënëset e aksidentit në Skrapar: Pamë tmerr

ABC News - 13.03.2018

Policia ka arrestuar shoferin që shkaktoi aksidentin e një dite më parë ku dhjetë nxënës u plagosën. Ndërkohë dy vazja që janë të shtruara në spitalin e Beratit tregojnë tmerrin që panë kur mikrobuzi ...

Aksidenti në Skrapar, nxënësit tregojnë ngjarjen: Minibisi u rrokullis 4 herë

SOT - 13.03.2018

Aksidenti i ndodhur dje në Skrapar shkaktoi plagosjen e 10 nxënësve që po udhëtonin në mikrobusin e përmbysur. Nxenesit protagonistë të aksidentit te ndodhur ne Verzhezhe te Skraparit tregojnë ...

“Automjeti doli nga rruga dhe u rrokullis katër here”, flasin nxënësit e plagosur

LajmiFundit - 13.03.2018

26 nxënës të një shkolle po udhëtonin drejt Çorovodës me mikrobus kur automjeti ka dalë nga rruga, është rrokullisur katër herë e më pas ka përfunduar në kanal.

Aksidenti në Skrapar, nxënësit ‘i shpëtoi Zoti’: Furgoni u rrokullis 4 herë

Mapo - 13.03.2018

Aksidenti i ndodhur dje në Skrapar shkaktoi plagosjen e 10 nxënësve që po udhëtonin në mikrobusin e përmbysur. Nxënësit protagonistë të aksidentit të ndodhur ne Vërzhezhë të Skraparit tregojnë ...

Aksidenti në Skrapar, nxënëset rrëfejnë minutat e tmerrit: Minibusi u rrokullis 4 herë dhe ra në përrua

BalkanWeb - 13.03.2018

BERAT- Njëzetegjashtë nxënësit që udhëtonin me minibus drejt shkollës së mesme ku mësonin, kanë përjetuar momenti tmerri dhe paniku gjatë aksidentit të ndodhur një ditë më parë në Skrapar.

Video/Flasin nga spitali nxënëset e aksidentit në Skrapar

ABC News - 13.03.2018

Nxënësit në Skrapar që një ditë më parë përfunduan me mjetin e shkollës në përrua tregojnë se panë tmerr me sy. Makina pasi doli nga rruga u rrokullis katër herë dhe u shemb në shtratin e përroit në ...

Çorovodë/ Aksidentohet furgoni i viteve ’80 i mbushur me nxënës, 9 të plagosur

SOT - 13.03.2018

Një ngjarje e rëndë tronditi mëngjesin e djeshëm banorët e fshatrave të Buzuqit dhe Orizajt, kur mësuan që një nga minibusët që transportonte nxënësit e shkollave 9-vjeçare dhe të mesme drejt ...

Skrapar/ Aksidentoi makinen më nxënës, arrestohet shoferi i furgonit

LajmiFundit - 13.03.2018

Arrestohet shoferi i mikrobusit që shkaktoi aksident gjatë mëngjesit të djeshem në një fshat të Skraparit. Astrit Hysi është arrestuar gjatë ditës së sotme nga ana e policisë pas aksidentit të ...

Minibusi në greminë në Skrapar, nxënësit: Përjetuam tmerr

Gazeta Express - 13.03.2018

Pas aksidentit të rëndë ditën e djeshme që për pak sa nuk u kthye në një tragjedi të vërtetë, ku 25 nxënës që po udhëtonin me një mikrobus u aksidentuan, kanë dalë edhe dëshmitë e para nga ...

Rrëzoi në greminë minibusin me 25 nxënës, arrestohet shoferi në Skrapar (Emri)

BalkanWeb - 13.03.2018

SKRAPAR- Një ditë pas aksidentit në Skrapar, ku një minibus në të cilin udhëtonin 25 nxënës doli nga rruga dhe u rrëzua 20 metra në greminë, policia ka arrestuar shoferin e mjetit.

Skrapar: Arrestohet shoferi i furgonit që aksidentoi nxënësit, ja përse akuzohet

Mapo - 13.03.2018

Policia e Skraparit ka arrestuar shoferin e furgonit, i cili një ditë më parë u aksidentua teksa po transportonte nxënës shkolle. Si pasojë e aksidentit, 10 nxënës mbetën të plagosur, një prej të ...

Berat, arrestohet shoferi i mikrobusit, u plagosën 10 nxënës

ABC News - 13.03.2018

Policia e Skraparit arrestoi mëngjesin e sotëm shoferin e mikrobusit që u përmbys në anë të rrugës e për pasojë dhjetë nxënës u plagosën. Ai është Astrit Hysi 52 vjeç nga Vërzhezhë e Skraparit dhe ...

Aksidenti me 11 nxënës të plagosur në Skrapar, arrestohet shoferi i mikrobusit

Gazeta Express - 13.03.2018

Policia ka vënë në pranga ditën e sotme shoferin e mikrobusit që pësoi aksidentet ditën e djeshme në një fshat të ...

Mikrobusi me 25 nxënës doli nga rruga, policia arresotn shoferin

Java News - 13.03.2018

Policia e Shtetit ka arrestuar shoferin e mikrobusit që u aksidentua ditën e djeshme teksa udhëtonte me 25 nxënës. Uniformat blu kanë vënë në pranga sot drejtuesin e mjetit Astrit Hysi.

Meta viziton studentët e aksidentuar me mikrobus në Skrapar

LajmiFundit - 12.03.2018

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka vizituar në ambjentet e Spitalit të Traumës në Tiranë studentët e aksidentuar ditën e sotme në Skrapar. Meta u ka uruar nxënësve të aksidentuar shërim të shprejtë, ...

Meta viziton nxënësit e aksidentuar sot në Skrapar: Shërim të shpejtë

Mapo - 12.03.2018

Presidenti Ilir Meta ka vizituar pasditen e sotme nxënësit e aksidentuar në Vëzhëzhë të Skraparit, të cilët ndodhen të shtruar në Spitalin e Traumës. Meta u ka uruar gjimnazistëve shërim sa më të ...

Meta viziton nxënësit e aksidentuar sot në Skrapar: Shërim të shpejtë

BalkanWeb - 12.03.2018

TIRANE- Presidenti Ilir Meta ka vizituar pasditen e sotme nxënësit e aksidentuar në Vëzhëzhë të Skraparit, të cilët ndodhen të shtruar në Spitalin e Traumës.

Aksidenti Berat-Skrapar, Nikolla viziton 16 vjeçaren e plagosur

LajmiFundit - 12.03.2018

Ministrja e Arsimit Lindita Nikollla viziton në spitalin universitar të Traumës 16 vjeçaren e aksidentuar në aksin Berat-Skrapar. Ajo i ka uruar vajzës shërim dhe rikthim sa më të shpejtë në shkollë.

Nikolla viziton në spital gjimnazisten e aksidentuar në Skrapar: Nuk ka rrezik për jetën!

Java News - 12.03.2018

Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka vizituar në spitalin e Traumës në Tiranë gjimnazisten e aksidentuar në Skrapar mëngjesin e kësaj të hëne. Mjekët e informuan ministren për gjendjen e vajzës e ...

“Makina u rrokullis disa herë pastaj…” Nxënësit tregojnë momentet e aksidentit

Java News - 13.03.2018

Nxënësit që udhëtonin me minibus drejt shkollës së mesme ku mësonin, kanë përjetuar momente tmerri dhe paniku gjatë aksidentit të ndodhur një ditë më parë në Skrapar.

Arrestohet shoferi i furgonit që aksidentoi 10 nxënës në Skrapar

SOT - 13.03.2018

Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë shoferin e minibusit që humbi kontrollin dje në Skrapar që po transpotonte nxënës shkolle.I arrestuari është shtetasi Astrit Hysi, 52 vjeç, banues në ...

Aksidentohet furgoni me nxënës, 10 të lënduar

Zhurnal - 12.03.2018

Aksidentohet furgoni me nxënës, 10 të lënduar Tiranë, 12 mars - Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit.

Minibusi me nxënës bie në greminë, 16-vjeçarja e plagosur niset drejt Tiranës

BalkanWeb - 12.03.2018

SKRAPAR – Udhëtonin si çdo mëngjes për të mbërritur në shkollën e mesme të përgjithshme të Çorovodës, por mikrobusi përfundoi në humnerë. Automjeti me targa AA 445 KE me drejtues Astrit Hysin ku ...

Skrapar/Mikrobusi me nxënës përfundon 20 m poshtë rrugës

ABC News - 12.03.2018

Dhjetë nxënës shkolle janë lënduar në një aksident rrugor, në Vërzhezhë të Skraparit. Shoferi ka humbur kontrollin e mjetit, për shkak të terrenit të vështirë dhe mikrobuzi ra nga një lartësi prej 20 ...

Aksidenti në Skrapar, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

SOT - 12.03.2018

Pas aksidentit në Skrapar ku një furgon nxënësish ka dalë nga rruga me pasojë plagosjen e pasagjerëve, ka reaguar edhe ministria e Shëndetësisë. Në një njoftim zyrtar, ministria sqaron se aksidenti ...

18 vjeçarja e aksidentuar në Berat, flet mjeku i urgjencës

SOT - 12.03.2018

18 vjeçarja që u soll nga Berati pas aksidentit të mikrobusit që transportonte nxënës në një fshat të Skraparit është jashtë rrezikut për jeten. Sipas mjkut të urgjencës ajo është nën kontrollin e ...

Shqipëri, fugoni me nxënës del nga rruga, plagosen 10 fëmijë

Alsat - 12.03.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar në Jug të Shqipërisë, ku një fugon që transportonte nxënës shkolle ka dalë nga rruga dhe për pasojë 10 nxënës janë plagosur, raporton ...

Aksidenti i të rinjve/MSH: 9 të plagosurit jashtë rrezikut për jetën

ABC News - 12.03.2018

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale po ndjek nga afër gjendjen e të plagosurve në aksidentin e ndodhur në aksin Berat-Skrapar pranë fshtatit Vërzhezhë.

Aksidenti në Berat, minibusi ishte me nxënes, 6 plagosur

SOT - 12.03.2018

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Berat. Një mikrobus ka dalë nga rruga ne fshatintin Verzhezhë, sipas njftimeve ka disa të plagosur të cilët po dërgohen në spitalin e ...

Aksident në Çorovodë, plagosen 10 nxënës

RTSH - 12.03.2018

Së paku 10 të rinj janë plagosur këtë mëngjes si pasojë e një aksidenti rrugor në Skrapar. Sipas informacionit paraprak të policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:35.

Jashtë rrezikut 17-vjeçarja e plagosur në Skrapar, flet mjeku i Traumës

Java News - 12.03.2018

Nga aksidenti i ndodhur ditën e sotme në Skrapar, një 17-vjeçare është transportuar për në Spitalin e Traumës në Tiranë, e cila mund të operohet për shkak të plagëve të marra.

Berat, aksidentohet mikrobusi me nxënës

LajmiFundit - 12.03.2018

Një mikrobus me nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës. Mësohet se autmojeti ka rrëshqitur dhe ka dalë nga rruga. Nxënësit në mikrobus ishin nga fshati Vërzhezhë.

Lëndohen 10 nxënës në një aksident në Shqipëri

Koha.net - 12.03.2018

10 nxënës janë lënduar në Berat të Shqipërisë pasi që furgoni që po i barte ka dal nga rruga në fshatin Vërzhezhë. Një nxënëse 18 vjeçare është bartur në Spitalin e Traumës në Tiranë derisa 5 të ...

Video/Mikrobusi me nxënës del nga rruga, disa të plagosur

ABC News - 12.03.2018

Një mikrobus që transportonte nxënës shkolle, ka dalë nga rruga, e për pasojë janë plagosur gjashtë prej tyre. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në Verzhezhe, te Skraparit.

Skrapar: Furgoni që transportonte nxënës del nga rruga, 10 të plagosur

Mapo - 12.03.2018

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Skraparit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën ...

Mikrobusi me nxënës del nga rruga/ 4 të plagosur

ABC News - 12.03.2018

Një mikrobus që transportonte nxënës shkolle ka dalë nga rruga dhe për pasojë janë plagosur katër prej tyre. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në Vërzhezhë të Beratit.

Aksidentohet mikrobusi me nxënës në Berat, 10 të plagosur (FOTO)

Gazeta Express - 12.03.2018

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në ...

Aksidentohet furgoni me nxënës, disa të plagosur

Durres Lajm - 12.03.2018

Një mikrobus me nxënës është aksidentuar mëngjesin e kësaj të hëne në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mësohet se automjeti ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, dhe si pasojë ka shkaktuar plagosjen ...

Mikrobusi me nxënës del nga rruga, 6 të plagosur, 2 drejt Tiranës me helikopter

Java News - 12.03.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vërzhezhë të Skraparit pasi një mikrobus që transportonte nxënës ka dalë nga rruga. Sipas të dhënave paraprake në aksident kanë mbetur të plagosur 6 persona.

Mikrobusi me nxënës del nga rruga, plagosen 6 fëmijë

Java News - 12.03.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vërzhezhë të Skraparit pasi një mikrobus që transportonte nxënës ka dalë nga rruga. Sipas të dhënave paraprake në aksident kanë mbetur të plagosur 6 persona.

Berat, aksidentohet furgoni që transportonte nxënës. Disa të plagosur

Gazeta Tema - 12.03.2018

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Sipas informacioneve paraprake, janë plagosur 4 nxënës, të cilët janë dërguar në Spitalin e ...

Nikolla viziton nxënësen e aksidentuar në Skrapar, ka një apel për mjekët Spitalit të Traumës

BalkanWeb - 12.03.2018

TIRANE- Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla ka vizituar në spitalin e Traumës gjimnazisten e aksidentuar në Skrapar, pasi minibusi me të cilin ajo udhëtonte për në shkollë së bashku me nxënës të ...

Aksidenti me plagosjen e 10 nxënësve, arrestohet shoferi i mjetit

Durres Lajm - 13.03.2018

Një ditë pas aksidentit në Skrapar, ku një autobus me nxënës shkolle doli nga rruga dhe 10 prej tyre përfunduan të plagosur, policia arrestoi drejtuesin e mjetit.

Fugoni me nxënës në Shqipëri del nga rruga, plagosen 10 fëmijë

Alb Portali - 12.03.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar në Jug të Shqipërisë, ku një fugon që transportonte nxënës shkolle ka dalë nga rruga dhe për pasojë 10 nxënës janë plagosur, raporton ...

Aksidenti në Skrapar, Ministria e Shëndetësisë: Nëntë nxënësit e plagosur, jashtë rrezikut për jetën

BalkanWeb - 12.03.2018

TIRANE – Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka dhënë detaje mbi gjedjen e nxënësve të plagosur ditën e sotme në Skrapar. Duke theksuar se kjo ministri po ndjek nga afër gjendjen e të ...

Aksidentohet furgoni me nxënës, 10 të lënduar

Telegrafi - 12.03.2018

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e ...

Mikrobusi me nxënës del nga rruga, 10 të plagosur, 18-vjeçarja rëndë

Java News - 12.03.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vërzhezhë të Skraparit pasi një mikrobus që transportonte nxënës ka dalë nga rruga. Sipas të dhënave paraprake në aksident kanë mbetur të plagosur 10 ...

Nikolla viziton nxënësen e aksidentuar, kërkon nga mjekët angazhim maksimal

Mapo - 12.03.2018

Ministrja e Arsimit vizitoi në spitalin e Traumës gjimnazisten e aksidentuar në Skrapar, e cila ishte një prej 10 nxënësve të plagosur. Nikolla komunikoi me vajzën e plagosur ne sallën e ...

Aksidenti i nxënësve në Skrapar, Ministria: Të plagosurit jashtë rrezikut për jetën

LajmiFundit - 12.03.2018

Ministria e Shëndetësisë ka reaguar pas aksidentit të rëndë në Skrapar, ku mbetën të plagosur disa nxënës. Në një deklaratë për mediat ministria deklaron se janë 9 të plagosur që kanë pësuar dëmtime ...

Berat, aksidentohet furgoni që transportonte nxënës, shkon në 10 numri i të plagosurve

SOT - 12.03.2018

Një furgon që transportonte nxënës është aksidentuar mëngjesin e së hënës në fshatin Vërzhezhë të Beratit. Mjeti ka dalë nga rruga kur po çonte nxënësit e fshatrave Buzuq dhe Orizaj për në shkollën e ...