TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Detajet/ Si u godit studenti brenda shtëpisë së tij, teksa grabitësit rrëmbenin ç’të mundnin

LajmiFundit - 14.01.2018

Tre persona me armë dhe maska dhunojnë studentin në Ksamil, e lidhin dhe i marrin makinën. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes, rreth orës 07:30, ndërsa i riu Petro Lula ndodhej në ...

Detaje/ Tmerri brenda vilës në Ksamil, si u terrorizua nga maskat studenti i Anglishtes

BalkanWeb - 14.01.2018

SARANDE- Në katin e dytë të vilës mund të shihje qartë shenjat e përleshjes. Në dhomën e gjumit kishte njolla gjaku, portofoli bashkë me një kartë identiteti ishin të hedhura përtokë, pasi autorët ...

Ky është studenti që pa tmerr me sy, maskat e rrahën dhe i grabitën Benz-in

Durres Lajm - 14.01.2018

Tre persona me armë dhe maska kanë dhunuar një student në Ksamil, e kanë lidhur dhe i kanë marrë makinën. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes, rreth orës 07:30, ndërsa i riu Petro Lula ...