TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Spartak Ngjela: Meta kreu një akt aventuresk sepse është i frikësuar nga goditja antikorrupsion, dekreti i tij i ...

SOT - 12.07.2019

Avokati Spartak Ngjela sulmoi dje shumë fort presidentin Ilir Meta. Në një postim në rrjetet sociale, Ngjela u shpreh se Meta, i hallakatur nga reforma në drejtësi, vendosi të shfuqizojë datën e ...

"Kam të dhëna, edhe në Kosovë punohej", Spartak Ngjela shtang me deklaratën si do pengohej 30 qershori me ...

SOT - 10.07.2019

Teksa foli për zgjedhjet e 30 qershorit në Shqipëri, avokati Spartak Ngjela u shpreh se mund të krijohej një pështjellim shoqëror. Ai theksoi se më pas mund të krijohej një reaksion zinxhir dhe në ...

Spartak Ngjela: Shqipëria më e fortë pas 30 qershorit, meritë e Amerikës. 13 tetor nuk mund të ketë

Gazeta Tema - 10.07.2019

Avokat Spartak Ngjela deklaron se pas zgjedhjeve të 30 qershorit Shqipëria është më e fortë dhe për këtë Ngjela thekson se është meritë e Amerikës. I ftuar në Ditarin e orës 09:00 në A2, Ngjela ...

Spartak Ngjela: SPAK do të vendosë drejtësinë e munguar, të korruptuarit e frikësuar janë hedhur në destabilizim

SOT - 11.07.2019

Avokati Spartak Ngjela paralajmëroi ditën e djeshme se përmes Strukturës së Posaçme Antikorrupsion në vend do të vihet drejtësia. Gjatë një interviste televizive, ai deklaroi se ngritja e SPAK është ...

"SHBA e ka nisur procesin në Tiranë dhe do ta çojë deri në fund", Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: ...

SOT - 10.07.2019

Avokati Spartak Ngjela ishte i ftuar në A2 CNN u shpreh se pas zgjedhjeve të 30 qershorit Shqipëria është më e fortë dhe për këtë thekson ai është meritë e Amerikës.