TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zbulohet e dashura sekrete e Ledri Vulës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 15.04.2019

Prej disa kohësh po përflitet për një lidhje romantike të reperit të njohur, Ledri Vula, me një vajzë të quajtur Sara . Kjo e fundit deri tani mbante një profil privat në rrjetet sociale dhe të ...

A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë

Lajmi.net - 15.04.2019

Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private. Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan ...

Kjo është e dashura e Ledrit dhe këto janë detajet që e dëshmojnë këtë

Gazeta Express - 15.04.2019

Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes.

“Edhe femnat ja kanë nisë me repovat, diçka s’o n’rregull”: Deklarata e Ledrit që po kritikohet nga të gjithë

Gazeta Express - 15.04.2019

Ledri Vula nervozon fansat, sidomos femrat. Gjatë një interviste, Ledri Vula ka folur për muzikën rap dhe se si ka ndryshuar repi prej kur ai bën këtë muzikë.

E mban të fshehtë lidhjen, Ledri “tradhtohet” nga e dashura (Foto)

Mapo - 15.04.2019

Reperi kosovar Ledri Vula po përflitet prej kohësh për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara Hoxha. Kjo e fundit, e cila nuk i përket botës së televizionit, kishte deri më tani një profil ...

A dëshmojnë këto fakte se kjo vajzë është e dashura e Ledrit?

Zeri - 15.04.2019

Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes.