TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Valencia befason, shkarkon trajnerin 3 ditë para ndeshjes me Barçën

Flaka - 11.09.2019

Valencia i ka befasuar të gjithë me vendimet fundit para ndeshjes në “Camp Nou” ndaj Barcelonës. Klubi valencian ka njoftuar shkarkimin nga detyrë të trajnerit Marcelino.

Zëvendës-presidenti i Barcës tregon kohën kur do të largohet Messi

Lajmi.net - 11.09.2019

Shumë tifozë të Barcelonës filluan të shqetësohen për perspektivën e humbjes së lojtaritkryesor te tyre, por Cardoner është i bindur se të gjithë në ‘Camp Nou’ nuk shqetësohen për këtë situatë.

Valencia e shkarkon trajnerin

Gazeta Express - 11.09.2019

Të fitosh Copa del Rey ndaj Barcelonës nuk mjafton. Marcelino García Toral është shkarkuar nga Valencia për postin e tij si trajner kryesor i ekipit. Në startin e këtij sezoni në La Liga Valencia ka ...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

Tetova Sot - 11.09.2019

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga ...

Kishte përplasje me drejtuesit, shkarkohet trajneri i Valencias

SuperSport - 11.09.2019

Vendim i papritur i drejtuesve të Valencias vetëm pak ditë para transfertës tepër të vështirë në “Camp Nou” ndaj Barcelonës. Klubi valencian ka njoftuar shkarkimin nga detyrë të trajnerit Marcelino.

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme

Tetova Sot - 11.09.2019

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në ...

Messi në dilemë për ndeshjen ndaj Dortmundit pasi i rikthehet lëndimi

Telegrafi - 11.09.2019

Lionel Messi është në dilemë për përballjen e së shtunës ndaj Valencias, derisa po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi. Sulmuesi argjentinas ende nuk e ka bërë asnjë paraqitje te Barcelona në këtë ...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme

Gazeta Express - 11.09.2019

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në ...

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barcelonën

SuperSport - 11.09.2019

Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, ...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

Gazeta Express - 11.09.2019

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga ...

Lajm i keq për Barcelonën, çfarë ka Messi?

Lajmi.net - 11.09.2019

Lionel Messi e ka shumë të komplikuar rikthimin për ndeshjen ndaj Valencias të shtunën. Argjentinasi pritet të humb edhe ballafaqimin e ardhshëm në La Ligë.

Lajm i keq për Barcelonën, çfarë ka Messi?

Botasot - 11.09.2019

Vazhdojnë lajmet e këqija për Barcelonën dhe Lionel Messin. Lionel Messi e ka shumë të komplikuar rikthimin për ndeshjen ndaj Valencias të shtunën. Argjentinasi pritet të humb edhe ballafaqimin e ...

Barcelona mbete pa tridentin MSG. Messi do të vazhdojë të mungojë, Suarez pritet të rikthehet ndaj Valencias

RTSH - 11.09.2019

Kanë mbetur edhe pak dit nga e shtuna ku Barcelona do të presë Valencian në “Camp Nou”. Para pak ditësh flitej për një rikthim të mundshëm të Luis Suarez dhe Messit por mesa duket rikuperimi i ...

Messi e Suarez mund të rikthehen kundër Valencisë

Telegrafi - 10.09.2019

As Luis Suarez dhe Lionel Messi nuk ishin të pranishëm në stërvitjet e mbrëmshme me skuadrën e Barcelonës. Dyshja e katalunasve po vazhdojnë të stërviten ndaras bashkëlojtarëve gjersa ka gjasa që të ...

Leo Messi dhe Suarez stërviten të veçuar, ende nuk janë gati

BalkanWeb - 10.09.2019

Ernesto Valverde po rifiton gradualisht lojtarët, me Junior Firpo i funditqë do të rikthehet në stërvitjen e plotë me skuadrën. Mbrojtësi i majtë humbi ndeshjen e fundit kundër Osasunës për shkak të ...