TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rihanna thotë se ‘njeriu më i sëmurë mendor në Amerikë është Donald Trump’

Telegrafi - 09.10.2019

Këngëtarja nga Barbados, Rihanna, në mesin e shumë çështjeve, në intervistën e saj për Vogue ka folur edhe për presidentin Donald Trump, duke thënë se ai është “qenia më e sëmurë mendore në Amerikë”.

Rihanna flet për herë të parë për shtatzëninë

Botasot - 09.10.2019

Riri nguron të japë intervista, mirëpo me Anna Wintour, kryeredaktoren e Vogue ndryshojnë gjërat. Në një intervistë të përbashkët, ku të dyja pyesin njëra-tjetrën, zbulojmë shumë gjëra për Rihanna-n, ...

Rihanna thotë se 'njeriu më i sëmurë mendor në Amerikë tani duket se është presidenti'

Botasot - 09.10.2019

Ajo duket qartë se nuk është fanse e Presidentit, të cilës i kërkoi të ndalonte përdorimin e muzikës së saj. Kur të dalë tema e të shtënave masive në El Paso dhe Dayton, Rihanna bisedon me Trump ...

Rihanna, së shpejti me një libër vizual autobiografik (Video)

Mapo - 08.10.2019

Këngëtarja femër më e pasur në botë, Rihanna, do të vijë për fansat e saj më datë 24 tetor me një libër autobiografik. Libri do të përmbajë 504 faqe, ku do të shihen më shumë se 1000 fotografi, 11 ...

Rihanna do publikojë libër autobiografik

Durres Lajm - 08.10.2019

Rihanna do publikojë një libër autobiografik më 24 tetor. Këngëtarja planifikon të nxjerrë librin e titulluar “Rihanna” këtë muaj, ku fansat do kenë mundësinë të kenë në duart e tyre më shumë se 1000 ...

Rihanna zhgënjen fansat, e tepron me Fotoshopin (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.10.2019

Këngëtarja e njohur Rihanna edhe pse ka disa kohë që nuk aktivizohet rregullisht, është një nga më të komentuarat. Megjithatë, duket se së fundmi, bukuroshja nga Barbados ka zhgënjyer disi fansat e ...

Vetëm Rihanna mund ta bënte, një copëz arti të veçantë që s?e kishim parë më herët (VIDEO)

Albeu.com - 08.10.2019

Për herë të parë, diva e muzikës, Rihanna , po sjell për publikun një autobiografi vizuale . Këngëtarja ka realizuar një album fotografik i cili mban emrin e saj dhe në të ka ndarë momentet më ...

Rihanna me libër autobiografik

Lajmi.net - 08.10.2019

Në një postim në Instagram sot, këngëtarja fituese e çmimit Grammy, Rihanna njoftoi se është në partneritet me botuesin global Phaidon për të prodhuar një libër vizual autobiografik, shkruan ...

Rihanna me libër autobiografik

Telegrafi - 07.10.2019

Këngëtarja e famshme nga Barbados, Rihanna, së shpejti do publikojë librin e ri, i cili quhet ‘Rihanna’ dhe do jetë me mbi 504 faqe. Ky libër po ashtu përmban më shumë se 1.000 foto që dokumentojnë ...

Rihanna ka ardhur me një befasi për fansat e saj

InfoKosova - 08.10.2019

U bë e njohur në të gjithë botën me këngët e saj. Edhe në vendin tonë pëlqehet shumë. Këngëtarja e famshme nga Barbados, Rihanna, së shpejti do publikojë librin e ri, i cili quhet ‘Rihanna’ dhe do ...

Rihanna me libër autobiografik

Botasot - 08.10.2019

Rihanna shumë shpejt nxjerrë në shitje librin e saj autobiografik. Në një postim në Instagram sot, këngëtarja fituese e çmimit Grammy, Rihanna njoftoi se është në partneritet me botuesin global ...

Rihanna me libër autobiografik

Tetova Sot - 08.10.2019

Rihanna shumë shpejt nxjerrë në shitje librin e saj autobiografik. Në një postim në Instagram sot, këngëtarja fituese e çmimit Grammy, Rihanna njoftoi se është në partneritet me botuesin global ...

Rihanna së shpejti do të sjellë librin autobiografik

Koha.net - 08.10.2019

Rihanna do të publikojë një libër autobiografik. Këngëtarja planifikon të nxjerrë librin e titulluar “Rihanna” këtë muaj. Fansat e yllit të muzikës do të kenë mundësinë të kenë në duart e tyre më ...

Rihanna me libër autobiografik

Gazeta Express - 09.10.2019

Rihanna do të publikojë një libër autobiografik. Këngëtarja planifikon të nxjerrë librin e titulluar “Rihanna” këtë muaj. Fansat e yllit të muzikës do të kenë mundësinë të kenë në duart e tyre më ...

Rihanna sjell për fansat një libër autobiografik

BalkanWeb - 09.10.2019

Rihanna do publikojë një libër autobiografik. Këngëtarja planifikon të nxjerrë librin e titulluar “Rihanna” këtë muaj. Fansat e ylli të muzikës do kenë mundësinë të kenë në duart e tyre më shumë se ...

Rihanna sjell për fansat një libër autobiografik

Alsat - 09.10.2019

Rihanna do publikojë një libër autobiografik. Këngëtarja planifikon të nxjerrë librin e titulluar “Rihanna” këtë muaj. Fansat e ylli të muzikës do kenë mundësinë të kenë në duart e tyre më shumë se ...