TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zbuloni 5 elementët që ndikojnë pozitivisht në shëndetin e lëkurës tuaj

SOT - 15.03.2019

Produktet natyrale të bukurisë kanë gjithnjë efekt mjaft pozitiv në lëkurë. Por sipas faqes “Healthy-life” disa produkte natyrale garantojnë një lëkurë më të freskët dhe të kuruar.

Sekreti për një lëkurë të butë dhe të rinuar

Zeri - 16.03.2019

Kujdesi për një lëkurë të butë dhe të lëmuar është shumë i rëndësishëm për parandalimin e plakjes së saj, veçanërisht në përpjekjet për të luftuar rrudhat.

Si të përdorni Aloe Verën për problemet me lëkurën e fytyrës

Mapo - 15.03.2019

Aloe Vera njihet tashmë për vlerat e saj për shëndetin e organizmit. Tek vetitë e saj përfshihen dhe përmirësimi dhe parandalimi i problemeve me shëndetin e lëkurës.

4 mënyrat si ta përdorni Aloe Verën për problemet me lëkurën e fytyrës

SOT - 16.03.2019

Aloe Vera njihet tashmë për vlerat e saj për shëndetin e organizmit. Tek vetitë e saj përfshihen dhe përmirësimi dhe parandalimi i problemeve me shëndetin e lëkurës.

Aloe Vera për lëkurë më të shëndetshme

Botasot - 17.03.2019

Ushqen dhe hidraton lëkurën, eliminon aknet si dhe pastron poret dhe largon qelizat e vdekura. Për lëkurë të thatë Xheli i aloes verës ka veti shëruese dhe hidratuese prandaj është dhe ideal për ...