TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës

Zhurnal - 10.09.2019

Shkup, 10 shtator- Benzina Eurosuper BS – 95 lirohet për gjysmë denari ndërsa për këtë shumë shtrenjtohen dizeli dhe vaji ekstra i lehtë për amvisëri prej sonte në mesnatë, vendosi sot Komisioni ...

Çmime të reja të derivateve të naftës

Ina - 10.09.2019

Komisioni rregullator për energjetik ka publikuar çmimet e reja të derivateve të naftës. Çmimet e benzinës Eurosuper BS-95 do të lirohen për gjysmë denari, ndërsa çmimi i Eurosuper BS- 98 do të ...

Çmimet e reja të derivateve, nafta për tri javë rresht shënon rritje

Alsat - 10.09.2019

Çmimet e benzinës 95 do të zvogëlohen për gjysmë denari, derisa ai 98 do të ngelet i pandryshuar. Dizeli për tre javë rresht vazhdon të rritet dhe do të shitet për gjysmë denari më shtrenjtë që do të ...

Publikohen çmimet e reja të derivateve të naftës, dizeli sërish shënon rritje

Telegrafi - 10.09.2019

Komisioni Rregullator për Energjetikë ka publikuar çmimet e reja të derivateve të naftës. Çmimet e benzinës Eurosuper BS-95 do të zvogëlohen për gjysmë denari, derisa ai për Eurosuper BS-98 do të ...

Dizeli shtrenjtohet për gjysmë denari, lirohet BS 95

Medial - 10.09.2019

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni ...

Çmimet e reja të derivateve, nafta për tri javë rresht shënon rritje

Tetova Sot - 10.09.2019

Çmimet e benzinës 95 do të zvogëlohen për gjysmë denari, derisa ai 98 do të ngelet i pandryshuar. Dizeli për tre javë rresht vazhdon të rritet dhe do të shitet për gjysmë denari më shtrenjtë që do të ...

Çmime të reja të derivateve të naftës në Maqedoni

Gazeta Express - 10.09.2019

Komisioni Rregullator për Energjetikë ka publikuar çmimet e reja të derivateve të naftës. Çmimet e benzinës Eurosuper BS-95 do të zvogëlohen për gjysmë denari, derisa ai për Eurosuper BS-98 do të ...

Çmimet e reja të derivateve nga mesnata, nafta për tri javë rresht shënon rritje

Shqipmedia - 10.09.2019

Shkup – Çmimet e benzinës 95 do të zvogëlohen për gjysmë denari, derisa ai 98 do të ngelet i pandryshuar. Dizeli për tre javë rresht vazhdon të rritet dhe do të shitet për gjysmë denari më shtrenjtë ...

Çmimet e reja të derivateve, nafta për tri javë rresht pëson rritje

Flaka - 10.09.2019

Çmimet e benzinës 95 do të zvogëlohen për gjysmë denari, derisa ai 98 do të ngelet i pandryshuar. Dizeli për tre javë rresht vazhdon të rritet dhe do të shitet për gjysmë denari më shtrenjtë që do të ...