TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Po trafikonte 19 pistoleta, 400 fishekë luftarakë dhe tritol, zbulohet emri i kosovarit të arrestuar dje në Elbasan

SOT - 14.08.2019

Ky është 51 vjeçari kosovar Ylber Ademi, i cili një ditë më parë u kap nga policia teksa po trafikonte plot 19 pistoleta, 400 fishekë luftarakë dhe 1.6 tritol të tipit TNT.

3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak, 47-vjeçari në pranga

Mapo - 14.08.2019

Një 47-vjeçar është vendosur në pranga në kuadër të operacionit policor të koduar “Peza”, për posedim armësh dhe municioni luftarak. Bëhet fjalë për shtetasin e identifikuar me inicialet D.H, banues ...

Armë me shumicë në banesë, kapet 47-vjeçari në rrethinat e Tiranës

BalkanWeb - 14.08.2019

Forcat e policisë së komisariatit nr.6 në Tiranë kanë finalizuar një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje duke sekuestruar 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak si dhe vënë në pranga ...

3 armë zjarri dhe qindra fishekë luftarak në banesë

ABC News - 14.08.2019

Këtë të mërkurë forcat e policisë së komisariatit nr.6 në kryeqytet kanë vënë në pranga një 47-vjeçar që posedonte armët. Në bazë të informacioneve të marra nga qytetarët uniformat blu të ...

Gati për luftë! Pistoleta, tritol dhe fishekë: Kapen një arsenal luftarak në Elbasan (VIDEO)

Albeu.com - 13.08.2019

Policia ka arrestuar një shqiptar të Kosovë s në Elbasan pasi në makinën e tij u kapën 19 pistoleta, 1.6 kilogram tritol si edhe 400 fishekë. Mësohet se ai i kishte blerë armë t në Serbi dhe po i ...

19 pistoleta, 400 fishekë dhe tritol! Arrestohet në Elbasan kosovari që trafikonte armë nga Serbia

Gazeta Express - 13.08.2019

Një shtetas nga Kosova është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, teksa me vete i është gjetur një arsenal me armë, përfshi këtu edhe 1.6 kg tritol.

Trafikonte armë Serbi-Kosovë-Shqipëri, pranga 51-vjeçarit

BalkanWeb - 13.08.2019

ELBASAN Një person u arrestua këtë të martë në Elbasan, pasi dyshohet se trafikonte armë. I arrestuari është një 51-vjeçar nga Kosova. Policia thotë se ai trafikonte armë në intinerarin Serbi – ...

Kapet 47 vjeçari, posedonte armë me shumicë në banesë

Zhurnal - 14.08.2019

Tiranë, 14 gusht- Forcat e policisë së komisariatit nr.6 në Tiranë kanë finalizuar një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje duke sekuestruar 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak si dhe ...

Mbante armë e municione luftarake në shtëpi, përfundon në pranga 47-vjeçari në Tiranë

SOT - 14.08.2019

Policia e Tiranës ka arrestuar një 47-vjeçar që posedonte armë e municionin luftarak në banesë. Blutë bëjnë me dije se arrestimi i tij ka ardhur pas finalizimit të operacionit i koduar "Peza".

Trafikonte armë dhe eksploziv nga Serbia, kapet kosovari në Elbasan

Mapo - 13.08.2019

Finalizohet operacioni policor “Papër”. Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga Policia e Elbasanit nën akuzën e trafikimit të armëve luftarake. Në cilësinë e provës materiale, 51-vjerit i janë ...

3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak, prangoset 47-vjeçari

Durres Lajm - 14.08.2019

Policia e Tiranës ka arrestuar një 47-vjeçar që posedonte armët e municionin luftarak. Në sajë të operacionit të koduar "PEZA", u sekuestruan 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak.

Kapet me 19 pistoleta, 400 fishekë dhe 1.6 kg tritol në makinë, arrestohet në Elbasan 51-vjeçari nga Kosova

SOT - 13.08.2019

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë për Krime të Rënda ka goditur një rast të trafikut të armëve dhe lëndëve eksplozive Serbi-Kosovë-Shqipëri.

VIDEO: Trafik armësh nga Serbia në Shqipëri, arrestohet kosovari me 19 pistoleta e tritol

Gazeta Tema - 13.08.2019

Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A.

Zbulohet trafiku i armëve Serbi-Kosovë-Shqipëri

Alsat - 13.08.2019

Një rast i trafikut të armëve dhe lëndëve eksplozive Serbi-Kosovë-Shqipëri është goditur nga policia e Elbasanit në Shqipëri. Në pranga ka rënë një 51-vjeçari, Y.A nga Kosova, i cili akuzohet se i ...

Makinën plot me pistoleta, fishekë dhe tritol, arrestohet kosovari në Elbasan

ABC News - 13.08.2019

Një 51-vjeçar kosovar i cili po trafikonte plot 19 pistoleta, 400 fishekë luftarakë dhe 1.6 tritol të tipit TNT është arrestuar në aksin Elbasan Peqin.

Elbasan, trafikonte pistoleta dhe tritol “Made in Serbia”, policia prangos në flagrancë kosovarin

RTSH - 13.08.2019

Një kosovar, i cili po trafikonte 19 pistoleta, 400 fishekë luftarakë dhe 1.6 tritol të tipit TNT, është arrestuar në aksin Elbasan- Peqin. Sipas policisë, kosovari po transportonte 19 pistoleta të ...

19 pistoleta, 400 fishekë dhe 1.6 kg tritol. Arrestohet 51-vjeçari

Durres Lajm - 13.08.2019

Një 51-vjeçar nga Kosova ka rënë në pranga sot në Shqipëri, pasi është zbuluar rrjeti i trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive. 51-vjeçarit, i cili i trafikonte këto armë nga Serbia në ...

Armë luftarake, municion e lëndë shpërthyese, arrestohet kosovari

Medial - 13.08.2019

Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive .

Kapet në Elbasan llapjani 51 vjeç që trafikonte armë nga Serbia për në Shqipëri

Koha.net - 13.08.2019

Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia shqiptare, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT.

Ky është 51 vjeçari nga Kosova, që armët e blera në Serbi i dërgonte në Shqipëri (VIDEO+FOTO)

Portalb - 13.08.2019

Armët dhe municionet ishin fshehur në vende të posaçme të krijuara në automjetin e tij, si në motor, kabinë, bagazh e kroskot. Njoftimi Goditet një rast i trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve ...

U kap me 19 pistoleta, kosovari “kyç” gojën, dyshohet se armët ishin porositur nga një grup kriminal në Elbasan

SOT - 15.08.2019

Kosovari Ylber Ademi, i cili u kap dy ditë më parë në flagrancë duke trafikuar plot 19 pistoleta, 400 fishekë luftarakë dhe 1.6 tritol të tipit TNT është marrë në pyetje nga policia.