TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I komentojnë vajzën shpërthen Xhensila Myrtezaj dhe me plotësisht të drejtë

LajmiFundit - 15.03.2019

Rrjetet sociale janë bërë aq të rëndësishme për ne, sa asgjë duket sikur nuk ekziston nëse ne nuk e publikojmë. Vetëm dy ditë më parë kur Facebook-u dhe Instagram-i pësuan një defekt, interneti u ...

“Vajza është me sindromë”/ Xhensila i vërsulet ndjekësit: Psiqik!

Mapo - 15.03.2019

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prej pak kohësh prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka. Ato kanë vendosur ta mbajnë larg medias dhe rrjeteve sociale, mirëpo, ky ...

‘E ke vajzën me sindroma’, Xhensila Myrtezaj e bën për ‘pesë pare’ ndjekësen

Lajmi.net - 15.03.2019

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj e bën për 'pesë pare', një ndjekëse teksa ia ofendon vajzën. Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër që disa muaj por asnjëherë nuk ia kanë zbuluar ftyrën ...

Akuzat e frikshme për vajzën revoltojnë keq Xhensila Myrtezajn, zbuloni çfarë i kanë thënë

SOT - 15.03.2019

Vetëm dy ditë më parë kur Facebook-u dhe Instagram-i pësuan një defekt, interneti u çmend dhe njerëzit nuk dinin se çfarë të bënin me kohën që iu kishte mbetur e lirë.