TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Clippers e mposhtin Blazers në fitoren e 900-të për Rivers

Gazeta Express - 08.11.2019

Kawhi Leonard i shënoi 27 pikë dhe i bëri 13 kërcime në përmbysjen e rezultatit që Los Angeles Clippers e bëri në çerekun e katërt të ndeshjes kundër Portland Trail Blazers në fitoren me rezultat ...

Clippers rikthehen te fitorja, Boston dominon në Lindje

Botasot - 08.11.2019

Clippers mposhtin 107-101 Portland, duke u ngjitur në vendin e katërt provizor në Konferencën e Perëndimit. Ekipi nga Los Anxhelosi vuajti shumë ndaj miqve, duke triumfuar vetëm në minutat e fundit.

NBA/Butler shkatërron me 34 pikë Suns, Aldridge lider i Spurs në suksesin ndaj Thunder

SuperSport - 08.11.2019

Kemba Walker u prit me ovacione nga tifozët e Charlotte Hornest në “Spectrum Center”, por këtë radhë i veshur me fanellën e Boston Celtics, skuadër ku u transferua gjatë verës pas plot 8 sezonesh në ...

Clippers marrin fitoren e gjashtë, triumfojnë edhe Spurs

Telegrafi - 08.11.2019

Los Angeles Clippers kanë vazhduar me fitore në NBA, ku kësaj radhe ka mposhtur Portlandin para tifozëve të vet 107:101. Ndeshje fantastike është zhvilluar në Staples Center të Los Angelosit ku në ...

Bucks mposhtin Clippers për fitoren e katërt radhazi

Lajmi.net - 07.11.2019

Bucks realizuan 18 tre-pikësha, ku gjashtë prej u shënuan nga Hill. Antetokounmpo për pak sa nuk bëri triple-double, duke përfunduar ndeshjen me nëntë asistime.