TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas rehabilitimit kundër depresionit, Selena Gomez vendos t’i rikthehet përsëri muzikës

Lajmi.net - 14.02.2018

Pak kohë më parë në media ka qarkulluar lajmi se pas ribashkimit të bujshëm, Selena Gomez dhe Justin Bieber ishin ndarë sërish. E kundër kësaj lidhje u përfol se ishte edhe nëna e Selenës, por mesa ...

Justin dhe Selena sërish bashkë, çifti shkëmben puthje në publik (Foto)

BalkanWeb - 13.02.2018

SHBA – Justin Bieber dhe Selena Gomez janë ndarë dhe janë ribashkuar disa herë. Vitin e kaluar çifti i është rikthyer lidhjes së tyre të dashurisë, pavarësisht kritikave të shumta nga ana e familjes ...

Çifti i famshëm shkëmben puthje në publik – FOTO

Shqipmedia - 12.02.2018

Janë ndarë por edhe janë ribashkuar disa herë. Bëhet fjalë për çiftin Justin Bieber dhe Selena Gomez, të cilët vitin e kaluar i janë rikthyer lidhjes së tyre të dashurisë, pavarësisht kritikave të ...

Çifti i famshëm shkëmben puthje në publik

Zhurnal - 13.02.2018

Çifti i famshëm shkëmben puthje në publik Janë ndarë por edhe janë ribashkuar disa herë. Bëhet fjalë për çiftin Justin Bieber dhe Selena Gomez, të cilët vitin e kaluar i janë rikthyer lidhjes së tyre ...