TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Përfshihen nga zjarri dy vetura në parkingun e “Albi Mall”

Lajmi.net - 06.12.2018

Përfshihen nga zjarri dy vetura në parkingun e “Albi Mall”, në Veternik. Dy vetura janë përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme në parkingun e qendrës tregtare ”Albi Mall”, në Veternik.

Policia jep detaje për zjarrin në “AlbiMall” në Prishtinë, tregon se çfarë…

Botasot - 06.12.2018

Rreth orës 22.00, dy vetura janë djegur në parkingun e qendrës tregtare “Albi Mall”, në Prishtinë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe zjarrëfikësit.

Digjen dy vetura në Veternik

Koha.net - 06.12.2018

Policia e Kosovës ka njoftuar se sonte rreth orës 22:00, janë djegur dy vetura në parkingun e një qendre tregtare në Veternik, Prishtinë. Daut Hoxha, zëdhënës në Policinë e Kosovës, tha për Koha.net ...

Përsëri aksident zingjiror në Veternik, përfshihen gjashtë vetura

Lajmi.net - 06.12.2018

Një aksident i rëndë zingjiror ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen Veternik të Prishtinës. Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora ...

Sërish aksident zinxhiror në Veternik

Telegrafi - 06.12.2018

Një aksident zingjiror ka ndodhur para pak çastesh në Veternik të Prishtinës. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti.

Edhe një aksident zinxhir në Veternik

Tetova Sot - 06.12.2018

Një tjetër aksident zinxhir, pas atij të së martës, ka ndodhur të enjten, në Veternik të Prishtinës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:30, me ç’rast disa vetura kanë pësuar dëme.

Sërish aksident zinxhiror në Veternik, gjashtë vetura të përfshira

Koha.net - 06.12.2018

Gjashtë vetura janë përfshirë në një tjetër aksident zinxhiror në Veternik, dy ditë pasi në të njëjtin vend ishin aksidentuar pesë vetura. Policia e Kosovës ka konfirmuar aksidentin duke thënë se ...

Digjen dy vetura në Veternik

Telegrafi - 06.12.2018

Dy vetura janë djegur në parkingun e Qendrës Tregtare “Albi Mall”, në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22.00, njofton Policia. Zëdhënësi i PK-së, Daut Hoxha, ka thënë se në vendin e ngjarje ...

Edhe një aksident zinxhir në Veternik

Botasot - 06.12.2018

Një tjetër aksident zinxhir, pas atij të së martës, ka ndodhur të enjten, në Veternik të Prishtinës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:30, me ç'rast disa vetura kanë pësuar dëme.

Pamje nga aksidenti në Veternik ku kanë mbetur katër të lënduar

Koha.net - 04.12.2018

Katër persona janë lënduar në aksidentin që ka ndodhur mes pesë veturave në Veternik të Prishtinës. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:00 dhe se janë duke u ...