TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Yerry Mina nuk humbet kohë, kryen stërvitjen e parë me klubin

Albeu.com - 13.01.2018

Blerja më e re e Barcelonës nuk ka humbur shumë kohë dhe i është bashkuar skuadrës në stërvitje e parë. Yerry Mina , i cili mbrëmë kreu testet mjekësore me Barcelonën dhe sot paradite u prezantua, ...

Yerry: Për mua ai është më i miri në botë

Albeu.com - 13.01.2018

Blerja e re e Barcelonës, Yerry Minas, i është rrëqethur trupi kur është takuar me lojtarin më të mirë në botë, Lionel Messin, për herë të parë që prej transferimit në klubin katalanas.

Çka je duke bërë Mina?!, Barcelona prezantoi përforcimin, prezantimi i paparë (VIDEO)

Lajm - 13.01.2018

Mbrojtësi kolumbian, Yerry Mina firmosi për Barcelonën, ndërsa prezantimi i tij para tifozëve në Nou Camp ishte dicka e paparë dhe e pazakontë! Mina erdhi për 12 milion euro nga Palmeiras, a ndërsa ...

Yerry Mina gëzoi më shumë përkrahje nga tifozët gjatë prezantimit në Camp Nou se Coutinho

Telegrafi - 13.01.2018

Sot (e shtunë) prezantoi Yerry Minan, i cili ditë më parë u transferua nga Palmeiras. Mbrojtësi erdhi për një shifër 11.8 milionë euro dhe iu vendos një klauzolë prej 100 milionë.

Yerry Mina pas prezantimit te Barça shpërblehet me një Audi

Telegrafi - 13.01.2018

Barcelona ditë më parë zyrtarizoi kalimin e Yerry Minas nga Palmeiras. Mbrojtësi erdhi te klubi spanjoll për 11.8 milionë euro, por menjëherë kë nënshkruar një klauzolë prej 100 milionë euro.

VIDEO/ Supersticiozi Jerry Mina, prezantohet me këmbët zbathur te Barcelona

BalkanWeb - 13.01.2018

Është prezantuar sot në “Cam Nou” futbollisti më i ri i Barcelonës, mbrojtësi Jerry Mina. Futbollisti që u ble për 12 mln euro nga skuadra braziliane e Palmerias-it ka arritur të impresionojë që në ...

Rrëfehet blerja e Barçës: Kur mu afrua Messi mu…

Alb Portali - 13.01.2018

Loading... “Futbollisti i transferuar në Barcelonë, Yerry Mina, gjatë prezantimit të tij ka thënë se po përmbush një ëndërr dhe ka bërë të qartë se “unë kam ardhur për të punuar, të mësoj dhe të ...

Prezantimi i pazakontë i mbrojtësit të Barça

Ina - 13.01.2018

Para se të shkelte në barin e Camp Nou, Mina hoqi çorapet dhe këpucët, që besohet të jetë pjesë e ‘ritualit’ të mbrojtësit në ambient të ri Yerry Mina, mbrojtësi i ri i Barcelona, i habiti të gjithë ...

Mina prezantohet te Barcelona, zbath atletet për të ndje barin e Camp Nout: Jam në klubin më të mirë në botë, dua të ...

Telegrafi - 13.01.2018

Barcelona prezantoi nënshkrimin e tyre më të ri të klubit, Yerry Mina, të shtunën pasdite. Mbrojtësin kolumbian gjatë prezantimit premtoi të mbetet i qëndrueshëm, pavarësisht se e bëri këtë veprim në ...

Jerry Mina heq këpucët në ditën e prezantimit (Foto)

SuperSport - 13.01.2018

Pas Philippe Coutinhos, ishte radha e mbrojtësit kolumbian Jerry Mina, të prezantohej te Barcelona. 24-vjeçari i ardhur nga Palmeirasi, në kontaktin e parë me fushën e ‘Camp Nou-t’ bëri një gjest të ...

Çfarë bëri Yerry Mina në prezantimin e tij te Barcelona?

Lajmi.net - 13.01.2018

Gjatë prezantimit në Camp Nou, Mina bëri diçka që nuk është parë më parë në prezantime të lojtarëve. Yerry Mina u prezantua sot si futbollist i ri i Barcelonës.

Yerry Mina prezantohet nga Barcelona

Lajmi.net - 13.01.2018

Yerry Mina ka nënshkruar me klubin katalan pas transferimit nga Palmeiras. Yerry Mina është zyrtarisht futbollisti i ri i Barcelonës. Mbrojtësi kolumbian ka nënshkruar me klubin katalan pas ...

Yerry Mina zbulon synimet e tij te Barcelona

Lajmi.net - 13.01.2018

Yerry Mina prezantohet sot te skuadra e Barcelonës. Yerry Mina ka synime të mëdha te skuadra e Barcelonës. “Është moment i papërshkrueshëm, krenar për shansin që më është dhënë të jem këtu me yje të ...

Orari i ditës së parë të Yerry Mina te Barcelona

Lajmi.net - 13.01.2018

Yerry Mina do të nënshkruaj sot me klubin nga Camp Nou. Yerry Mina do të prezantohet sot si futbollist i ri i Barcelonës. Mbrojtësi kolumbian do të nënshkruaj sot me klubin nga Camp Nou.

Mina ia rregullon Barçës mesataren e gjatësisë, por bëhet vetëm i gjashti në kampionat – Këta janë 11 futbollistët më ...

Telegrafi - 13.01.2018

Yerry Mina është bëri njëri nga lojtarët më të gjatë në La Liga, pas transferimit të tij nga Palmeiras te Barcelona, ekip që njihet për mesataren e vogël të gjatësisë në klub.

Yerry Mina gëzoi më shumë përkrahje nga tifozët gjatë prezantim në Camp Nou se Coutinho

Almakos - 13.01.2018

Sot (e shtunë) prezantoi Yerry Minan, i cili ditë më parë u transferua nga Palmeiras. Mbrojtësi erdhi për një shifër 11.8 milionë euro dhe iu vendos një klauzolë prej 100 milionë.

Yerry Mina pas prezantimit te Barça shpërblehet me një Audi

Almakos - 13.01.2018

Barcelona ditë më parë zyrtarizoi kalimin e Yerry Minas nga Palmeiras. Mbrojtësi erdhi te klubi spanjoll për 11.8 milionë euro, por menjëherë kë nënshkruar një klauzolë prej 100 milionë euro.

Mina prezantohet te Barcelona, zbath atletet për të ndje barin e Camp Nout: Jam në klubin më të mirë në botë, dua të ...

Almakos - 13.01.2018

Barcelona prezantoi nënshkrimin e tyre më të ri të klubit, Yerry Mina, të shtunën pasdite. Mbrojtësin kolumbian gjatë prezantimit premtoi të mbetet i qëndrueshëm, pavarësisht se e bëri këtë veprim në ...

Prezantohet Jerry Mina, heq këpucët shikoni çfarë thotë

Albeu.com - 13.01.2018

Pas Philippe Coutinhos, ishte radha e mbrojtësit kolumbian Jerry Mina , të prezantohej te Barcelona. 24-vjeçari i ardhur nga Palmeirasi, në kontaktin e parë me fushën e ‘Camp Nou-t’ bëri një gjest të ...

Mina ia rregullon Barçës mesataren e gjatësisë, por bëhet vetëm i gjashti në kampionat – Këta janë 11 futbollistët më ...

Almakos - 13.01.2018

Yerry Mina është bëri njëri nga lojtarët më të gjatë në La Liga, pas transferimit të tij nga Palmeiras te Barcelona, ekip që njihet për mesataren e vogël të gjatësisë në klub.

Përforcimi i ri vjen për teste mjekësore te Barcelona

Lajmi.net - 12.01.2018

Yerry Mina pritet të zyrtarizohet sot si futbollist i ri i gjigantit katalan. Yerry Mina ka filluar testet mjekësore te Barcelona. Mbrojtësi i Palmeiras pritet të zyrtarizohet sot si futbollist i ri ...