TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Chrissy Teigen flet publikisht pas debatit me Trump: U inatosa shumë

Botasot - 11.09.2019

Chrissy Teigen dhe Donald Trump u përfshinë ne një “luftë” virtuale fundjavën e kaluar që shkaktoi shumë bujë në media. E gjitha nisi nga presidenti i SHBA-ve, i cili u shpreh se Chrissy është një ...

Plas sherri/ Trump bën për ‘një lek’ këngëtarin e njohur: Ai dhe gruaja e tij llafazane

SOT - 11.09.2019

Presidenti Donald Trump dhe modelja Chrissy Taigen njihen për një marrëdhënie vërtetë të acaruar midis tyre dhe nuk humbasin rast pa hedhur kunja. Trump së fundmi është ankuar se nuk ka marrë ...

Trump bën për një lekë këngëtarin e njohur: Ai dhe gruaja e tij llafazane (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.09.2019

Presidenti Donald Trump dhe modelja Chrissy Taigen njihen për një marrëdhënie vërtetë të acaruar midis tyre dhe nuk humbasin rast pa hedhur kunja. Trump së fundmi është ankuar se nuk marrë lëvdatat e ...

I sulmoi publikisht, ja si çifti i njohur ironizon Donald Trump-in

Mapo - 10.09.2019

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka provokuar një përplasje të nxehtë verbale me këngëtarin e njohur John Legend dhe bashkëshorten e tij, modelen Chrissy Teigen.

Chrissy Teigen flet publikisht pas debatit me Trump: U inatosa shumë

Tetova Sot - 11.09.2019

Chrissy Teigen dhe Donald Trump u përfshinë ne një “luftë” virtuale fundjavën e kaluar që shkaktoi shumë bujë në media. E gjitha nisi nga presidenti i SHBA-ve, i cili u shpreh se Chrissy është një ...