TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Moderatorja shqiptare thotë se për dashurinë duhet më shumë se 10 milionë

Lajmi.net - 14.02.2018

Moderatorja e emisionit "Boom", Fiori Dardha ka zgjedhur ta urojë Shën Valentinin ndryshe me një postim që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj.

Fiori Dardha e pakënaqur: Burri me la vetëm 10 mijë lekë për Shën Valentin (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.02.2018

Dita e sotme është dita më e shënuar për të dashuruarit në të gjithë botën. Dhe kësaj feste, nuk i shpëton dot as gazetarja Fiori Dardha . Me rastin e ditës së të dashuruarve, ajo ka postuar një foto ...

Fiori Dardha e pakënaqur: Burri me la vetëm 10 mijë lekë për Shën Valentin

LajmiFundit - 14.02.2018

Dita e sotme është dita më e shënuar për të dashuruarit në të gjithë botën. Dhe kësaj feste, nuk i shpëton dot as gazetarja Fiori Dardha. Me rastin e ditës së të dashuruarve, ajo ka postuar një foto ...