TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shoshi: Me Erën na ndodhën disa mosmarrëveshje dhe vendosëm të mos bashkëpunojmë (Video)

Telegrafi - 13.01.2018

Faton Shoshi e ka komentuar ndërprerjen e bashkëpunimit me këngëtaren e njohur Era Istrefi, për të cilën është spekuluar se kanë pasur edhe një lidhje në jetën private.

Faton Shoshi nuk humbet kohë, zëvendëson Erën me një tjetër emër të njohur (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.01.2018

Ata ishin një dyshe shumë e suksesshme dhe këtë sukses e treguan më së miri edhe tek kënga “BonBon”, kënga e Era Istrefit nën drejtimin e Faton Shoshit, menaxheri i saj.

Faton Shoshi zëvendëson Era Istrefin me këtë emër të njohur?

Lajmi.net - 13.01.2018

Javë më parë, u konfirmua lajmi se Faton Shoshi më nuk e ka në menaxhim këngëtaren Era Istrefi. Menaxheri shumë i suksesshëm i artistëve tanë, edhe pse ka ndërprerë bashkëpunimin me Erën, nuk ndalet ...

Era ka dështuar në arenën ndërkombëtare! (FOTO)

Portalb - 13.01.2018

Faton Shoshi foli gjatë e gjerë për shkëputjen e bashkëpunimit me Era Istrefin, të cilën e ndihmoi të arrinte suksesin ndërkombëtar me “Bonbon”. I ftuar në “Prive”, drejtuesi i kompanisë së ...

Shoshi: Me Erën na ndodhën disa mosmarrëveshje dhe vendosëm të mos bashkëpunojmë (Video)

Almakos - 13.01.2018

Faton Shoshi e ka komentuar ndërprerjen e bashkëpunimit me këngëtaren e njohur Era Istrefi, për të cilën është spekuluar se kanë pasur edhe një lidhje në jetën private.