TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pak muaj pas ndarjes, Channing Tatum lidhet me këngëtaren e famshme biseksuale

Lajm - 11.10.2018

Channing Tatum dhe Jessie J janë çifti më i ri i showbiz-it. Channing është fotografuar në koncertet e Jessie-t në Seattle dhe Salt Like City gjatë javës së kaluar.

Aktori lidhet me këngëtaren e njohur, ngjan me ish-bashkëshorten e tij

Durres Lajm - 11.10.2018

Aktori i famshëm Channing Tatum, sipas mediave ka nisur një romancë të re pas ndarjes nga bashkëshortja Jenna Dewan, me këngëtaren Jessie J, e cila ngjason shumë me Dewan.

Aktori i famshëm lidhet me këngëtaren që është fiks si ish-gruaja e tij (Foto)

Top Channel - 11.10.2018

Channing Tatum po del me këngëtaren Jessie J, pas ndarjes nga gruaja e tij Jenna Dewan. Aktori 38-vjeçar, sipas “Us Weekly”, ka disa muaj që frekuentohet me 30-vjeçaren, e cila ngjan shumë në fakt me ...

Pak muaj pas ndarjes, Channing Tatum lidhet me këngëtaren e famshme biseksuale

Gazeta Express - 11.10.2018

Aktori 38-vjeçar është lidhur me këngëtaren 30-vjeçare, dhe është parë me të gjatë turneut të saj muzikor, sipas “Us ...

Channing Tatum në lidhje me këngëtaren e njohur

Botasot - 11.10.2018

Channing Tatum ka pak kohë që u nda me Janna Dewan. Por, tashmë po flitet se ai është në lidhje me këngëtaren dhe yllin, Jessie J . Sipas Us Weekly, ata të dy po takohen me njëri tjetrin dhe duket se ...

Tatum në lidhje me këngëtaren Jessie J

Koha.net - 11.10.2018

Aktori Channing Tatum thuhet se është në lidhje me këngëtaren britanike, Jessie J, pak muaj pas ndarjes nga Jenna Dewan. Ylli i filmit “The Magic Mike”, 38-vjeçar, dhe Jessie janë parë së bashku për ...