TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Marcelo: “Nëse Reali nuk më do, le të më paguajnë dhe do të shkoj”

Gazeta Express - 11.02.2019

​Marcelo ka folur për të ardhmen, që dita ditës duket larg Real ...

Marcelo: Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit, Juventusi është një ekip i frikshëm

Telegrafi - 11.02.2019

Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ...

Marcelo lë të kuptohet se mund t’i bashkohet Juventusit

Tetova Sot - 11.02.2019

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo e ka pranuar se e adhuron Juventusin, në një kohë kur thashethemet për kalimin e tij te kampioni italian nuk kanë të ndalur.

E zbulon ylli i Realit: Ronaldo vendosi të largohej para finales së Championsit kundër Liverpoolit

Tetova Sot - 11.02.2019

Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridit i zuri në befasi shumë njerëz verën e kaluar, por jo edhe tashmë ish-bashkëlojtarin e tij, Marcelon, i cili e dinte qysh moti se portugezi do ta ...

Marcelo shpreh admirimin për Juven

Koha.net - 11.02.2019

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo, ka shprehur admirimin për skuadrën e Juventusit. Braziliani ishte i lidhur me një kalim te Juve muajve të fundit pas transferimit të Cristiano Ronaldos, ...

Marcelo e ‘tradhton’ Ronaldon, i zbulon një sekret të madh

Lajmi.net - 11.02.2019

Marcelo më në fund ka treguar hapur se e dëshiron kalimin te Juventusi. Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej ...

Marcelo e thotë hapur: Dua të luajë për Juventusin

Lajmi.net - 11.02.2019

Marcelo ka pranuar admirimin e tij për Juventusin. Marcelo është duke u lidhur me një ribashkim me Cristiano Ronaldon te Juve në muajt e fundit dhe braziliani sugjeroi se ai ishte i hapur për të bërë ...

Si Cristiano Ronaldo i tregoi bashkëlojtarit të tij te Real Madridi se do të largohej

Zeri - 11.02.2019

Cristiano Ronaldo i tregoi ish-bashkëlojtarit të tij te Real Madridi, Marcelo se do të largohej, para finales së Ligës së Kampionëve kundër Liverpoolit.

Marcelo: Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit, Juventusi është një ekip i frikshëm

Almakos - 11.02.2019

Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ...

Marcelo e ‘tradhton’ Ronaldon, i zbulon një sekret të madh

Medial - 11.02.2019

Marcelo më në fund ka treguar hapur se e dëshiron kalimin te Juventusi. Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej ...

Marcelo e thotë hapur: Dua të luajë për Juventusin

Botasot - 11.02.2019

Marcelo ka pranuar admirimin e tij për Juventusin. Marcelo është duke u lidhur me një ribashkim me Cristiano Ronaldon te Juve në muajt e fundit dhe braziliani sugjeroi se ai ishte i hapur për të bërë ...

Marcelo: Juventusi është klub spektakolar, Ronaldo më tregoi për largimin para finales ndaj Liverpoolit

Gazeta Tema - 11.02.2019

Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin. Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ...

Marcelo tradhton Ronaldon, i zbulon një sekret të madh

Albeu.com - 11.02.2019

Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e ...

Marcelo: Dua të luaj për Juventusin

Albeu.com - 11.02.2019

Marcelo është duke u lidhur me një ribashkim me Cristiano Ronaldon te Juventus dhe braziliani sugjeroi se ai ishte i hapur për të bërë një lëvizje. “Po flasim për një ekip të frikshëm,” tha ai për ...

Marcelo i nxjerr sekretin Ronaldos: Ky ishte momenti kur më tregoi për largimin nga Reali

SOT - 11.02.2019

Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin.Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ...

Marcelo tradhton Ronaldon, i zbulon një sekret të madh

Flaka - 11.02.2019

Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e ...

Marcelo i nxjerr sekretin Ronaldos: Ky ishte momenti kur më tregoi për largimin nga Reali

Medial - 11.02.2019

Marcelo ka folur edhe një herë për Juventusin, ndërsa e ka pranuar që Ronaldo i ka treguar për largimin para finales me Liverpoolin.Marcelo ka qenë i lidhur me Juventusin prej se Cristiano Ronaldos ...

Marcelo zbulon një sekret të madh të Ronaldos

LajmiFundit - 11.02.2019

Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi. Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e ...