TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Houstoni dorëzohet para Jutës (VIDEO)

Alsat - 07.12.2018

Houston Rockets konfirmon krizën e thellë të këtij sezoni edhe në parketin e Utah Jazz, ku u mposht me rezultatin e thellë 118-91. Kështu Utah, pas tri fitoreve me radhë në katër ndeshjet e fundit iu ...

Rockets nuk dalin nga kriza, fitore për Celtics e Blazers

SuperSport - 07.12.2018

Houston Rockets konfirmon krizën e thellë të këtij sezoni edhe në parketin e Utah Jazz, ku u mposht me rezultatin e thellë 118-91. Problemet e brendshme në skuadër por reflektohen në mënyrë të ...

Jazz triumfon ndaj Rockets, fitojnë Bostoni edhe Portlandi

Telegrafi - 07.12.2018

Mbrëmë janë zhvilluar vetëm tre ndeshje në ligën më të fortë të basketbollit në botë. Boston Celtics, Utah Jazz dhe Portland Trail Blazzers kanë arritur fitoret e reja në NBA.

Rockets nuk pësojnë një tjetër debakël

Botasot - 07.12.2018

Ekipi nga Teksas konfirmon krizën e thellë të këtij sezoni edhe në fushën e Utah Jazz, ku u mposht me rezultatin e thellë 118-91. Problemet e brendshme në skuadër por reflektohen në mënyrë të ...

Utah Jazz turpëron San Antonio Spurs

Botasot - 05.12.2018

Në mesnatë janë zhvilluar disa ndeshje interesante të NBA. Disfatë e rëndë e San Antonio Spurs në parketin e Utah Jazz 139-105, që tregon se ekipi i Gregg Popovich nuk po kalon në një periudhë të ...