TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Media holandeze e bëjnë fakt të kryer, nesër dita e prezantimit të De Ligt

Albeu.com - 12.07.2019

Heshtja e ditëve të fundit nuk fsheh prapa asnjë surprizë të pakëndshme. Përkundrazi, marrëveshja Juventus-De Ligt garantohet se është mbyllur për shumë n e 67 milionë eurove në total, në favor të ...

De Ligt pritet të zyrtarizohet si futbollist i Juventusit

ABC News - 11.07.2019

Mbrojtësi holandez Matias De Ligt pritet të zyrtarizohet si futbollist i Juventusit ditën e shtunë. Kostoja e këtij operacioni do të arrijë vlerën e 67 milionë eurove.

“De Ligt te Juventusi”, në Holandë dinë edhe datën e prezantimit

SuperSport - 11.07.2019

Në Holandë janë të bindur që e ardhmja e mbrojtësit Matthijs De Ligt do të jetë te Juventusi, ndonëse kohët e fundit ka pasur heshtje në lidhje me negociatat mes palëve.

VIDEO/ Juve, nis epoka Sarri, të shtunën prezantohet blerja e madhe

BalkanWeb - 11.07.2019

Nuk ka më asnjë dyshim, marrëveshja De Ligt-Juventus është në hapin final, mungon vetëm zyrtarzimi, por gjithçka është mbyllur me një fund të lumtur. Në Holandë janë të sigurt për këtë, madje flasin ...

Juventusi rrit ofërtën , De Ligt firmos të shtunën?

Alsat - 11.07.2019

Sipas “De Telegraaf”, skuadra e Juventusit ka rritur ofertën e tyre, nga 50 milionë euro në 67 të tilla, duke iu afruar kërkesës prej 75 milionë euro të Ajaksit.

Juventusi e rrit ofertën për De Ligt

Lajmi.net - 11.07.2019

‘De Telegraaf’ raporton se Juventus ka rritur ofertën e tyre për mbrojtësin e Ajax, Matthijs de Ligt në 67 milionë euro, përcjell lajmi.net. De Ligt tashmë ka arritur marrëveshje për kushtet ...

Juventusi ngrit ofertën për De Ligt

Telegrafi - 11.07.2019

Klubi i madh italian, Juventusi ka rritur ofertën për mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt. Nuk ka asnjë sekret që reprezentuesi holandëz është objektivi kryesor i Juventusit për mbrojtjen.

Juventusi e rrit ofertën për De Ligtin

Gazeta Express - 10.07.2019

Juventusi është i gatshëm t’ia plotësojë kërkesën Ajaxit dhe t’i ofrojë 75 milionë euro për t’i siguruar shërbimet e qendërmbrojtësit holandez, Matthijs de Ligtit, për sezonin e ardhshëm.

Juventus e ka me nxitim për De Ligt, Ajax reziston

BalkanWeb - 10.07.2019

Juventus është në garë me kohën për të sjellë në Torino Matthijs de Ligt. “Zonja e Vjetër” dëshiron që kjo marrëveshje të mbyllet sa më shpejt të jetë e mundur, mundësisht brenda javës.

Juve ofron 67 milionë euro për De Ligtin, Ajaxi kërkon 75

Koha.net - 10.07.2019

Juventusi është i gatshëm t’i paguaj Ajaxit 67 milionë euro për De Ligtin, por Ajaxi është duke kërkuar 75 milionë euro për ta liruar talentin e vet. Është raportuar se kampioni i Italisë mund t’i ...

“De Ligt te Juventusi”, në Holandë dinë edhe datën e prezantimit

Gazeta Tema - 11.07.2019

Në Holandë janë të bindur që e ardhmja e mbrojtësit Matthijs De Ligt do të jetë te Juventusi, ndonëse kohët e fundit ka pasur heshtje në lidhje me negociatat mes palëve.

Juventusi e rrit ofertën për De Ligtin

Zhurnal - 10.07.2019

Juventusi është i gatshëm t’ia plotësojë kërkesën Ajaxit dhe t’i ofrojë 75 milionë euro për t’i siguruar shërbimet e qendërmbrojtësit holandez, Matthijs de Ligtit, për sezonin e ardhshëm.

De Ligt i Juventusit, mediat holandeze: Klubet e kanë arritur marrëveshjen, të dielën pritet zyrtarizimi

SOT - 12.07.2019

Çdo gjë ka marrë fund dhe sipas të gjitha gjasave mbrojtësi holandez Matthijs De Ligt do të jetë te Juventusi, ndonëse kohët e fundit ka pasur heshtje në lidhje me negociatat mes palëve.