TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhegrova dhe Ademi në formacionin më të mirë të javës në Zvicër

Telegrafi - 15.04.2019

Ka përfunduar java e 29-të në elitën e futbollit zviceran ku Young Boys Bern ka festuar edhe titullin e kampionit. Grasshopper ka marrë një pikë të artë nga udhëtimi në Basel, pasi ka barazuar 0-0.

Zhegrova shfrytëzon për mrekulli mundësinë e dhënë, zë vend në formacionin e javës në Zvicër

Lajmi.net - 15.04.2019

Ylli i Kosovës, Edon Zhegrova, ka shfrytëzuar për mrekulli hapësirat e dhëna nga trajneri i Basel. Zhegrova, i cili është anëtar i Genk, por luan në formë huazimi tek skuadra e Basel, nuk ka pasur ...

Zhegrova ua mbyll gojën kritikëve

Gazeta Express - 15.04.2019

Edon Zhegrova ka debutuar me sukses nga minuta e parë në fanellën e Baselit. Futbollisti kosovar është përfshirë në ekipin ideal të javës në Raiffeisen Super League të Zvicrës Edon Zhegrova ua ka ...

Super-lajm për Edon Zhegrovën nga gazeta më e madhe zvicerane

Zeri - 15.04.2019

Mesfushori i talentuar i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, është përfshirë në formacionin më të mirë të javës në Zvicrës nga gazeta e madhe zvicerane Blick, përcjell Zëri.info.

Zhegrova e Xhaka e 'kallin' së bashku

Zeri - 15.04.2019

Talenti kosovar, Edon Zhegrova ka publikuar të dielën një video në rrjetin social Instagram derisa argëtohej me Taulant Xhakën, transmeton zeri.info Dyshja luajnë së bashku te Baseli.

Zhegrova s’e harron zakonin, e kallin me Xhakën

Gazeta Express - 14.04.2019

​​ I do shumë rrjetet sociale dhe vështirë se ndonjëherë do të arrijë të largohet prej tyre dhe të fokusohet vetëm te futbolli. Fjala është për talentin e Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili ...

Granit Xhaka e motivon Edon Zhegrovën

Gazeta Express - 14.04.2019

Granit Xhaka ka lënë një koment motivues në “Instagramin” e Zhegrovës, pas paraqitjes pozitive mbrëmë në ndeshjen mes Baselit dhe Grasshoppersit. Për herë të parë pas disa muajsh, Edon Zhegrova ka ...

Titullar për herë të parë, kështu u vlerësua Zhegrova

Zeri - 14.04.2019

Ylli kosovar, Edon Zhegrova u paraqit për herë të parë si titullar mbrëmë për Baselin, transmeton zeri.info Zhegrova luajti nga minuta e parë në barazimin e Baseit 0:0 ndaj Grasshopersit.

Zhegrova i pafat, i afrohet dy herë golit me Baselin

Zeri - 14.04.2019

Sulmuesi kosovar, Edon Zhegrova u paraqit si titullar mbrëmë në sfidën mes Baselit dhe Grasshopersin në ligën zvicerane, transmeton zeri.info Ai u paraqit 73 minuta në barazimin pa gola 0:0 të ekipit ...

Zhegrova zë vend në formacionin e javës në Zvicër

Zhurnal - 15.04.2019

Ylli i Kosovës, Edon Zhegrova, ka shfrytëzuar për mrekulli hapësirat e dhëna nga trajneri i Basel. Zhegrova, i cili është anëtar i Genk, por luan në formë huazimi tek skuadra e Basel, nuk ka pasur ...

Zhegrova ua mbyll gojën kritikëve

Botasot - 15.04.2019

Edon Zhegrova ka debutuar me sukses nga minuta e parë në fanellën e Baselit. Futbollisti kosovar është përfshirë në ekipin ideal të javës në Raiffeisen Super League të Zvicrës Edon Zhegrova ua ka ...

Zhegrova, për herë të parë titullar me Baselin

Gazeta Express - 13.04.2019

Edon Zhegrova është emëruar në formacionin e parë të Baselit për herë të parë sot, kur do të luajë nga fillimi në ndeshjen kundër Grasshoper CLub Zurich.

Formacionet zyrtare: Basel-Grasshoppers, shikoni se a do të luajë Zhegrova nga minuta e parë

Botasot - 13.04.2019

Sonte me fillim nga ora 19:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Baselit dhe Grasshoppers. Takim ky që do të jetë i vlefshëm për xhiron e 29′ në ligën zvicerane.

Granit Xhaka e motivon Edon Zhegrovën

Zeri - 14.04.2019

Granit Xhaka ka lënë një koment motivues në “Instagramin” e Zhegrovës, pas paraqitjes pozitive mbrëmë në ndeshjen mes Baselit dhe Grasshoppersit. Për herë të parë pas disa muajsh, Edon Zhegrova ka ...

Zhegrova, për herë të parë titullar me Baselin

Botasot - 13.04.2019

Edon Zhegrova është emëruar në formacionin e parë të Baselit për herë të parë sot, kur do të luajë nga fillimi në ndeshjen kundër Grasshoper CLub Zurich.

Zhegrova, për herë të parë titullar me Baselin

Zeri - 13.04.2019

Edon Zhegrova është emëruar në formacionin e parë të Baselit për herë të parë sot, kur do të luajë nga fillimi në ndeshjen kundër Grasshoper CLub Zurich.

Flet Zhegrova pasi ishte titullar për herë të parë me Baselin

Gazeta Express - 13.04.2019

Ylli kosovar, Edon Zhegrova, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjetin social Instagram për ta komentuar paraqitjen e tij të parë si titullar për klubin zviceran Basel.

Zhegrova flet pasi ishte titullar për herë të parë me Baselin. Granit Xhaka i “jep zemër”

Botasot - 14.04.2019

Ylli, Edon Zhegrova, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjetin social Instagram për ta komentuar paraqitjen e tij të parë si titullar për klubin zviceran Basel.