TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fifi bën ndryshim në look, ja si duket tani këngëtarja (FOTO)

Tetova Sot - 20.09.2019

Tashmë moda e vetullave të holla, ia ka lënë vendin vetullave të plota e të trasha. Dhe këtë ndryshim e ka bërë dhe këngëtarja e famshme Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit Fifi.

Fifi bën nderhyrje estetike në fytyrë dhe tani këngëtarja duket kështu (FOTO LAJM)

Albeu.com - 20.09.2019

Çdo vajzë e di tashmë që moda e vetullave të holla ka kaluar dhe ia ka lënë vendin vetullave të plota dhe të trasha. Kështu duket të ketë vepruar këngëtarja e njohur e estrades shqiptare Filloreta ...